На підтримку жіночого підприємництва можна отримати $5000 гранту


На підтримку жіночого підприємництва можна отримати $5000 гранту
13:02, 09 2023
326
0

Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) оголосив про надання грантів для організацій та асоціацій, які займаються підтримкою жіночого підприємництва.

Проект спрямований на зміцнення економічних можливостей жінок під час війни та у післявоєнний період, з акцентом на інтеграцію жінок – внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

ДЕДЛАЙН ПОДАЧІ ЗАЯВОК – 20 ЖОВТНЯ


Сума грантів – $5,000 (приблизно 182 тис. грн) на обрану організацію або асоціацію.

Отримати фінансування може офіційно зареєстрована організація жіночого підприємництва чи бізнес-асоціація. Вона повинна продемонструвати чітке розуміння проблем, з якими стикаються місцеві жінки-підприємиці через умови війни у своїх містах та громадах. А також – бути спроможною виділити пріоритети бізнесу, пов’язані з роллю жінок у регіональному економічному відродженні.

Бізнес-спільнота має запропонувати комплексний адвокаційний план, включаючи публічні обговорення з різними зацікавленими сторонами, продемонструвати наявний зв’язок з регіональними ЗМІ та досвід використання соціальних мереж для просування інтересів бізнесу.

До участі допускаються і інші громадські об’єднання та інституції, до статутної діяльності яких входить підтримка жіночого підприємництва.

Проекти мають бути реалізовані протягом листопада 2023 – травня 2024 року та передбачати ряд заходів, спрямованих на проведення адвокасі-компаній або створення комунікаційних майданчиків для спілкування жінок-підприємиць з метою посилення їх участі у процесах економічного відновлення.

Заповнити заявку на участь у конкурсі можна тут. Рішення щодо фінансування буде прийняте відбірковою комісією до кінця місяця.

Джерело та фото: newfood.media
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0