Астарта розробляє Антикорупційну програму у співпраці з НАЗК


Астарта розробляє Антикорупційну програму у співпраці з НАЗК
14:03, 06 2023
386
0

Астарта розпочала розробку Антикорупційної програми на 2024-2027 роки.

Мета цього документу – підвищити існуючі стандарти діяльності компанії у сфері запобігання та протидії корупції з урахуванням кращих світових практик, та запровадити комплекс актуальних антикорупційних інструментів для підвищення ефективності управління, зменшення ризику втрат та створення етичного підприємництва в Україні.

Для розробки еталонного варіанту Антикорупційної програми, Астарта звернулася до Національного агентства з питань запобігання корупції з пропозицією про співпрацю для створення цього документу, застосувавши досвід та напрацювання держави у цій сфері.

«Астарта готова стати амбасадором доброчесного бізнесу в Україні. Це непросте завдання і ми розуміємо всю його складність. Тому співпраця та досвід НАЗК для нас дуже важливі і є першими кроками до налагодження постійної та ефективної взаємодії між органами державної влади і бізнес-середовищем. Це, на нашу думку, також сприятиме впровадженню системних інституційних змін у сфері антикорупційної політики, створення культури етичного підприємництва, формування нульової толерантності до корупції у суспільстві»,– зазначив Василь Чмелюк, директор департаменту безпеки та внутрішнього контролю Астарти.


Перша робоча зустріч представників Астарти та НАЗК відбулася минулого тижня. Сторони сподіваються, що спільно напрацьований документ Антикорупційної програми Астарти також стане методичним посібником і для інших приватних компаній в Україні. Адже бізнес відіграє важливу роль в житті будь-якої країни, тому питання запобігання корупції та поширення принципів доброчесності в приватному та публічному секторах є ключовою передумовою для залучення інвестицій, відновлення економіки та цивільної інфраструктури України.

Джерело та фото: пресреліз агропромхолдингу "Астарта-Київ"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0