МХП - серед фіналістів міжнародної премії Business Culture Awards


МХП - серед фіналістів міжнародної премії Business Culture Awards
11:23, 03 2023
345
0

МХП - єдина українська компанія, що стала фіналістом престижної міжнародної премії Business Culture Awards 2023. У категорії “Найкраща програма корпоративної соціальної відповідальності” журі відзначило проєкт “МХП Поряд” – індивідуальну програму підтримки мобілізованих співробітників і тих, хто повертається з фронту.

Business Culture Awards – це міжнародна нагорода, яка оцінює внесок організацій у створення та підтримку високоефективної корпоративної культури. Суддівське журі, у складі якого понад 50 світових HR та бізнес-лідерів, відзначили компанії, які піклуються про своїх співробітників, їх кар’єрний розвиток, психічне здоров’я та фізичне благополуччя.

Саме ці цінності лягли в основу програми “МХП Поряд”, яка спрямована на мобілізованих співробітників, ветеранів та їхні сім'ї. Головна мета програми – всебічна допомога їм для успішної реінтеграції в суспільство: надання комплексної підтримки у фізичній, психологічній реабілітації та професійній адаптації, допомога у розвитку соціальних зв’язків та суспільного впливу.

Наразі в МХП працевлаштовано 167 ветеранів, понад 2300 співробітників мобілізовані до лав ЗСУ. Програма "МХП Поряд" включає створення індивідуальних планів адаптації для кожного ветерана, періодом від 6 до 18 місяців. Вона забезпечує юридичну підтримку мобілізованим для вирішення питань пільг та документів, надає можливості для фізичної та психологічної реабілітації та допомагає в пошуку нових професійних можливостей в компанії.

Реінтеграція ветеранів — це спільне завдання, що об'єднує родини, бізнес, громаду та державу. Важливо спільно працювати задля успішної адаптації ветеранів до цивільного життя та їхньої активної участі у суспільних процесах. Ми прагнемо, щоб кожен мобілізований співробітник і ветеран відчували нашу повагу та вдячність за їхню службу. Ми чекаємо повернення наших героїв, щоб разом будувати майбутнє України.”, – зазначає заступник голови правління МХП Андрій Булах.


Премія Business Culture Awards, заснована у 2016 році, є важливим заходом для компаній, які піклуються про своїх співробітників та корпоративну культуру. Участь відкрита для організацій з усього світу. Переможці премії Business Culture Awards 2023 будуть оголошені на заході нагородження 15 листопада.

Джерело та фото: пресреліз МХП
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 793
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 180
0