Рушії для успіху: компанія Agrifac Machinery вітає двох нових дилерів в Україні

Рушії для успіху: компанія Agrifac Machinery вітає двох нових дилерів в Україні
14:21, 27 2023
394
0

Компанія Agrifac анонсує партнерство з двома новими дилерами на українському ринку.

У відповідності з стратегією розвитку Agrifac, нові партнери ПрАТ «Волинська Фондова Компанія» та ТОВ «Агроресурс-А» посилять дилерську мережу в Україні, продаватимуть та забезпечуватимуть післяпродажне обслуговування всіє модельної лінійки самохідних обприскувачів Agrifac.

Agrifac оголошує про нове партнерство з ПрАТ «Волинська Фондова Компанія» та ТОВ «Агроресурс-А» в Україні, щоб задовільнити підвищений попит та інтерес до сталих ресурсоощадних технологій обприскування від Agrifac на українському ринку.

Зміцнення дилерської мережі Agrifac, в структурі якої є три сильні партнери в Україні наддасть більше можливостей для розвитку бренду Agrifac в Україні, а також підвищить якість обслуговування, доступність запасних частин та регіональне покриття на ринку. Українські аграрії отримають перевагу завдяки полегшеному доступу до самохідних обприскувачів преміум-класу, які допоможуть досягти найвищої якості в захисті рослин. Фокусуючись виключно на вирішенні проблем, яким протистоять Агро виробники, Agrifac пропонує інноваційні рішення для технологій обприскування, що зменшують знесення вітром, для диференційованого обприскування зі змінною нормою, для точкового вибіркового обприскування тощо; технологічні рішення для захисту посівів, що здатні забезпечити захист на рівні окремої рослин в посіві.

«Для нас велика честь вітати двох нових сильних партнерів в Україні, як офіційних дилерів Agrifac. Їх успішний досвід з продажів та обслуговуванні обприскувачів для сільськогосподарських культур, широке регіональне охоплення та сервісне забезпечення в регіонах у поєднанні з нашими спільними цінностями є дуже перспективними для розвитку українського ринку, як ключового ринку для Agrifac», – коментує Арно де Бур, директор з продажів в Європі , Agrifac Machinery B.V.


Де Бур продовжує: «У Agrifac ми підтримуємо Україну та віримо в неї. Попри війну, українські аграрії продовжують інвестувати в стійкі ресурсоощадні та інноваційні технології, адже їм потрібно отримувати ще більше ефективності та продуктивності від своїх машин, одночасно зменшуючи виробничі витрати та заощаджуючи ресурси. Саме такі рішення досягаються з технологіями від Agrifac. Україна була найшвидше зростаючим ринком самохідних обприскувачів і буде знову. Українські фермери готові стати більш конкурентоспроможними, одержуючи високоякісні врожаї, водночас знижуючи собівартість виробництва, це має вирішальне значення для їх власного бізнесу та українського сільського господарства, оскільки воно все ще забезпечує основні надходження в українську економіку».

Ігор Поліщук, регіональний менеджер Agrifac Machinery B.V в Україні коментує розвиток дилерської мережі: «Agrifac присутній на українському ринку вже понад 10 років. В Україні працюють всі покоління обприскувачів Condor від першого до найновішого п’ятого покоління, ці машини вже довели переваги та ефективність технологій обприскування від Agrifac. Враховуючи нашу стратегію розвитку, ми побудували сильну та стабільну дилерську мережу Agrifac в Україні».

«Наші три офіційні авторизовані дилери отримають повну підтримку від української команди Agrifac, щоб ефективно представляти на ринку всю модельну лінійку, що складається із самохідних обприскувачів Condor, Condor Vanguard і Condor Endurance. Ми впевнені, що така співпраця позитивно вплине на розвиток бренду та обсяг продажів в Україні. Й додатково, це нове партнерство є дуже вагомим аргументом для наших потенційних клієнтів, щодо високоякісної післяпродажної підтримки, оперативного сервісного обслуговування та наявності запасних частин в Україні, що може гарантувати Agrifac», — підсумовує Поліщук.


Дилерська мережа Agrifac в Україні:


ТОВ «Цеппелін Україна ТОВ»
Компанія Цеппелін працює в Україні з 1996 року і наразі має 10 повністю обладнаних філій з понад 450 співробітниками та головний офіс, розташований у Києві. «Цеппелін Україна ТОВ» є частиною німецької групи Zeppelin Group, яка налічує понад 10 000 співробітників у понад 220 місцях по всьому світу. Широкий асортимент продукції, що пропонується компанією, допомагає клієнтам вирішувати завдання будь-якої складності. «Цеппелін Україна» надає професійні послуги високого рівня в найкоротші терміни та постійно підвищує якість. ТОВ «Цеппелін Україна ТОВ» є офіційним дилером Agrifac в Україні з червня 2021 року.

ПрАТ «Волинська Фондова Компанія»
«Волинська Фондова Компанія» заснована в 1993 році й зараз має 8 повністю обладнаних регіональних відділень та головний офіс у Луцьку, на заході України. Компанія є офіційним дилером та партнером відомих популярних світових брендів на українському ринку протягом майже 30 років, а портфоліо компанії складається з широкого асортименту сільськогосподарської техніки, комплектуючих, запчастин і мастильних матеріалів. Регіональна присутність професійної команди продажів і сервісного обслуговування, привабливе фінансування, оперативність і відповідальність забезпечують задоволення клієнтів в усіх регіонах України.

ТОВ «Агроресурс-А»
Група компаній «Агроресурс» була заснована в 1996 році і на даний момент налічує 27 повністю обладнаних регіональних філій. Штаб-квартира «Агроресурсу» розташована в самому центрі України, у Кропивницькому, і зберігає статус одного з найбільших дилерських центрів в Європі. ГК «Агроресурс» пропонує широкий асортимент популярних товарів світових і вітчизняних брендів для аграрного бізнесу: насіння, засоби захисту рослин, добрива, сільгосптехніку, запчастини, шини, мастила, пальне, а також надає агрономічні консультаційні послуги. Сервісне обслуговування здійснюється висококваліфікованою професійною командою в найкоротші терміни, а сервісні центри сертифіковані за європейськими стандартами. Компанія входить до ТОП-5 національних дистриб'юторів на ринку України.

Про Agrifac:
Компанія Agrifac розробляє й є виробником самохідних сільськогосподарських обприскувачів. Нідерландський виробник має понад 80 років досвіду в створенні обприскувачів і присутній на ринках в більш ніж 40 країнах світу. Як перший виробник, Agrifac розробляє машини, що здатні забезпечити кожній рослині саме те, що їй потрібно; та і як перший виробник, що сфокусувався на пріоритетах агровиробників для досягнення ключової мети в обприскуванні. В основі цього лежить наш принцип 4E для Агро виробників: ефективність, економічність, ергономічність та екологічність від проектування до розробки, а потім і в експлуатації. Agrifac пропонує технології, які зменшують знесення вітром до 97,5%, що робить наші обприскувачі найбільш стійкими ресурсоощадними самохідними обприскувачами у світі! Замість того, щоб обробляти все більше і більше землі, інноваційні інструменти Agrifac дозволяють збільшити виробництво продуктів харчування на існуючих сільськогосподарських угіддях з меншою кількістю води, засобів захисту рослин і палива.

Джерело та фото: пресреліз Agrifac
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0