Столичний FOOD FEST зібрав у Києві виробників амарантової продукції з усієї України

Столичний FOOD FEST зібрав у Києві виробників амарантової продукції з усієї України
17:39, 25 2023
367
0

У столичному ТРЦ Respublika Park відбувся фестиваль смачної їжі FOOD FEST. Свою продукцію тут представили і провідні виробники амаранту зі всієї України, пише SEEDS.

«До нас звернулися представники Комітету органічного маркету і запропонували нам участь у цьому заході. Ми домовились, що запросимо тих людей, хто виробляє та пропонує амарантову продукцію, наших партнерів та колег, – всіх, хто переймається здоровим харчуванням», – розповів SEEDS голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції Олександр Дуда.


За його словами, акцент було зроблено на органічний сегмент, але до участі у фестивалі долучились і відомі, і маловідомі виробники амарантової продукції, яка була представлена багатьма товарами: батончиками, хлібом, крупами, і не тільки.

FOOD FEST

«Ми крокуємо за попитом на швидку їжу, зокрема на батончики. Відповідно і пропонуємо споживачам таку продукцію. Сьогодні на фестивалі чай був представлений в асортименті вже чотирма виробниками. З’явилась у нас і косметика, зокрема це шампуні. І, як завжди, – амарантова олія, крупа, пластівці», – додає Олександр Дуда.


Джерело та фото: seeds.org.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0