Гранульований вапняк GRANTER – добриво для розкислення ґрунту

Гранульований вапняк GRANTER – добриво для розкислення ґрунту
16:57, 16 2023
467
0

Використання гранульованого вапняку в сільському господарстві GRANTER - є ефективним способом підвищення ph ґрунту та приводить до збільшення урожайності більшості культур до 30% завдяки переходу основних елементів живлення рослин в доступну для засвоєння форму, зменшує норму внесення мінеральних добрив та підвищує їх ефективність, чим покращує витрати господарств.

Вапняк додається до ґрунту перед посівом рослин або у вигляді топ-добрива під час вегетації. Використання гранульованого вапняку також використовується для розкислення водойм, в залежності від рівня їх кислотності, при цьому досягається комплексний позитивний для води та природної флори і фауни результат.

Ефективність гранульованого вапняку GRANTER забезпечується високим вмістом карбонату кальцію - понад 95% та здатністю гранул швидко розпадатись у вологому середовищі на дрібні часточки у кілька мікрон.

Округла форма гранул 2-6, 6-10 мм., їх майже однакова маса, однорідний гранулометричний склад гарантують високі показники сипучості та рівномірність внесення по всій ширині проходу розкидача.

Гранульований вапняк GRANTER видобувається на ПрАТ Тернопільський кар’єр. Тому ми є виробниками повного циклу: від вибуху до упакування та повністю відповідаємо за якість нашої продукції.

Продукція випускається біг-бег вагою по 500 кг. Вона щільно запакована, що захищає від потрапляння на вапняк вологи та опадів, та дає можливість відкритого транспортування та зберігання якісного вапняку.

Купити гранульований вапняк буде одним із кращих рішень для вашого врожаю!

Наша компанія завжди готова надати широкі консультації та безкоштовні зразки продукції.

Замовити гранульований вапняк GRANTER можна за телефоном 050 434 07 22 або на сайті компанії granter.in.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0