Для агротитанів України налагодили безперебійне постачання запчастин до агротехніки

Для агротитанів України налагодили безперебійне постачання запчастин до агротехніки
11:17, 13 2023
756
0

На Київщині відбулась десята, ювілейна «Битва Агротитанів». Ця грандіозна подія як завжди зібрала чимало аграріїв з усіх куточків України. Традиційно організаторами виступили Всеукраїнська Аграрна Рада, група компаній «ТАК» та компанія DYKUN.

Демонстрація сільськогосподарської техніки в роботі проходила одразу на 5 площадках. Були представлені найрізноманітніші зразки обладнання, і для великих, і для малих агропідприємств: важка та малогабаритна, самохідна та причіпна.

безперебійне постачання запчастин

Особливу увагу учасників заходу привернули товари та послуги компаній, які були представлені на виставкових стендах. Чималий інтерес викликали запчастини до сільськосподорської техніки, представлені компанією MAYER-PRO.

«Наш стенд відвідало більше ніж 1000 відвідувачів. Це були і представники торгуючих організацій, і кінцеві споживачі, і просто люди, які прийшли подивитися на виставку та на роботу техніки. Виставка цікава тим, що на ній присутні справді найактивніші учасники аграрного ринку України. Крім цього вона дає можливість побачити і проаналізувати роботу техніки і результати її роботи», - розповів директор компанії MAYER-PRO Денис Горовий.


безперебійне постачання запчастин

Компанія MAYER-PRO є офіційним представником виробничої європейської компанії MAYER в Україні та займається постачанням запчастин, які можуть бути встановленні на сільськосподорську техніку відомих європейських брендів Gaspardo, Vaderstad, Horsch та Kverneland.

безперебійне постачання запчастин

«Основним моментом в діяльності нашої кампанії є те, що ми працюємо тільки в форматі B2B, тобто нашими клієнтами є торгуючі організації. Всі деталі, які ми поставляємо, це аналоги під брендом MAYER», - додає Денис Горовий.


Компанія MAYER-PRO працює на ринку України лише у сегменті В2В, переважно не контактуючи з кінцевим споживачем. Тому участь у такому заході стала чудовою нагодою не тільки продемонструвати продукцію та підтримати партнерів компанії, а й дати можливість кожному аграрію побачити і оцінити запчастини та в подальшому зробити замовлення через партнерів компанії.

Запчастини від MAYER-PRO стовідсотково відповідають технічним і якісним показникам оригінальних комплектуючих для сільськогосподарських машин. Їх розробляє кваліфікований конструкторський відділ. Всі вони проходять ретельні випробування не тільки в лабораторіях, а й в реальних жорстких умовах.
Завдяки MAYER українським аграріям більше не потрібно щоразу шукати спеціалізовані магазини та замовляти дорогі оригінальні запчастини з-за кордону. В умовах війни це займає чимало часу та грошей.

безперебійне постачання запчастин

Термін доставки запчастин MAYER-PRO по Україні до двох днів. Авторизовані представники MAYER-PRO знаходиться в 20-ти обласних центрах, що дозволяє здійснити оперативну доставку деталей з центрального складу.

Компанія MAYER-PRO готова до будь-яких викликів і виготовляє будь-які деталі до культиваторів, розпушувачів та дискових борін, сівалок суцільного та точного посіву.

безперебійне постачання запчастин

Важливим аспектом є те, що компанія MAYER-PRO підтримує своїх партнерів як офлайн, так і онлайн. І не тільки консультативно, а й різноманітними маркетинговими інструментами.

MAYER-PRO розуміється на деталях аграрної техніки та ніколи не йдемо на компроміси щодо якості.
MAYER-PRO – це завжди безкомпромісна висока якість за доступну ціну.
Сайт компанії: mayer-pro.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0