Команда Астарти взяла участь у щорічній конференції "Ефективне управління агрокомпаніями" (LFM23)

Команда Астарти взяла участь у щорічній конференції
00:08, 13 2023
306
0

Директор з сільськогосподарського виробництва Астарти, Вадим Скрипник модерував дискусійну панель «Насіння, ззр, техніка, добрива: зберігаємо спокій в часи турбулентності».

- Як компанії пережили минулий рік і що нас чекає в майбутньому? Саме на аналізі і прогнозуванні цих питань ми сфокусували свою увагу під час дискусії.

-Розглядаючи проблематику забезпечення підприємств насінням, добривами і технікою, ми дійшли до висновку, що в Україні відбулася переорієнтація ринків, і ніші, які звільнилися, у зв’язку з війною, заповнилися іншими учасниками. Звичайно, що суттєво ускладнилася логістика і конкуренція, але в цілому ситуація контрольована. Відповідно усі компанії налаштовані працювати і будувати стратегічні плани. Натомість поглиблювати співпрацю учасники дискусії готові з тільки відповідальними постачальниками, які дотримуються у своїй діяльності принципів сталого розвитку та не співпрацюють з країною-агресором.


Команда Астарти

Комерційний директор Астарти, Вячеслав Чук, взяв участь в панельній дискусії "Фінансування агробізнесу під час війни: інструменти, ризики, гарантії" конференції "Ефективне управління агрокомпаніями" (LFM23).

-Зараз усі сфокусувалися на інвестуванні в інфраструктуру власної переробки та експортної інфраструктури. Ми приємно здивовані тим фактом, наскільки війна об’єднала всі бізнеси і зараз саме бізнес-партнерство дає змогу зробити більше, ніж раніше.

Команда Астарти

-Для розвитку своєї експортної інфраструктури Astarta-Kyiv приєднується до грантових програм, які підтримуються USAID, Світовим банком та іншими міжнародними донорами. Але й також залучає грантові кошти, в рамках свої соціальних ініціатив, для розвитку регіонального малого та середнього бізнесу в Україні. Маємо вже три діючих грантових програми: «Крила» для розвитку жіночого підприємництва (партнер Pact Ukraine та Уряд Канади), Курс на Незалежність (партнер німецький банк розвитку DEG) , «Сміливі» (партнер Райффайзен банк). Крім допомоги у розвитку власної справи, ми також транслюємо їм свої цінності ведення бізнесу - публічність прозорість, соціальна відповідальність і дотримання принципів сталого розвитку.


Джерело та фото: FB агропромислового холдингу "Астарта-Київ"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0