AFS Connect аналізує продуктивність у реальному часі

AFS Connect аналізує продуктивність у реальному часі
13:35, 08 2023
281
0

Система здатна порівнювати дані з різних машин та визначати ділянки можливого вдосконалення, на яких одні машини показують кращий результат, ніж інші. Про це повідомляє Titan Machinery Ukraine, повідомляє Agri-gator.

Також AFS Connect забезпечує наявність всіх робочих даних «під рукою» та миттєвий доступ до показників продуктивності й налаштувань з попередніх робочих періодів для аналогічних або схожих машин. Це допомагає недосвідченим операторам та дає змогу швидко підвищити продуктивність роботи.

Крім того, система надсилання повідомлень AFS Connect дозволяє власникам господарств, менеджерам та технічним спеціалістам дилера CASE IH надсилати рекомендації безпосередньо на екран машини, щоб оператори могли покращити продуктивність своєї роботи на ходу.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що завдяки AFS Connect можна переглядати та зберігати карти внесення від сезону до сезону.

Джерело та фото: пресреліз Titan Machinery Ukraine
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0