1,3 мільярда гривень податків за 7 років сплатила компанія Makosh!

1,3 мільярда гривень податків за 7  років сплатила компанія Makosh!
12:46, 08 2023
386
0

Makosh — компанія родом із Вінниці — за 7 років принесла до державного бюджету понад 1,3 мільярда гривень податків та забезпечує 161 робоче місце. Сьогодні компанія святкує 10-річчя і це один з найбільших трейдерів та дистриб'юторів добрив в Україні.

З часом аграрний сектор все більше покладається на технології та наукові підходи для свого розвитку. Постачальники добрив відіграють важливу роль у підвищенні ефективності сільськогосподарських підприємств. Серед гравців у цій сфері виділяється компанія Makosh, яка за 10 років завоювала визнання завдяки своїм новаторським підходам та послугам.

Заснована у 2013 році, компанія не лише носить ім'я трипільської богині родючості, але й передає її дух у своїй філософії, адже Makosh стала мостом між виробниками добрив та аграріями. Починаючи зі скромних продажів трьох продуктів у 2013 році — сульфатів магнію — вона виросла в потужного гравця ринку, імпортуючи понад 150 тисяч тонн добрив на рік, а її інфраструктура включає 17 300 м² складської площі для зберігання понад 50 тисяч тонн продукції. Це дозволяє забезпечувати вимоги клієнтів та надає можливість завантажувати до 3000 тонн продукції на день.

Історія компанії почалася із 8 ентузіастів, а сьогодні це команда та справжня сім’я зі 161 людини й ми продовжуємо рости! Протягом 10-років ми дотримуємося своїх принципів та цінностей й постачаємо тільки ту продукцію, якою ми пишаємося!

Ключова спеціалізація Makosh — інвестиційне живлення рослин. Компанія забезпечує своїх клієнтів готовими рішеннями для вирощування сільськогосподарських культур, підвищення врожайності та збільшення прибутків, співпрацюючи з 15 світовими виробниками добрив. Компанія має 10 власних формул й понад 50 позицій в асортименті й все для того, аби забезпечити аграріїв найкращими добривами, умовами та цінами!

Філософія компанії — комплексний підхід до живлення, тому Makosh надає й супутні послуги. Серед них безкоштовна сервісна підтримка «Агроном 24/7», яка була створена для підтримки українських аграріїв на шляху до отримання стабільно високих врожаїв. А оптимізацію системи живлення та отримання більшого врожаю за менших витрат гарантує послуга “Аудит Ґрунту”.

Цьогоріч Makosh святкує 10-річчя. Втім, замість гучних святкувань, кошти були спрямовані на проведення операцій на серці 10-дітям та на придбання дронів й тепловізорів для ЗСУ. “Ми інвестуємо у наше майбутнє, тому обрали надважливі, на нашу думку, напрямки — діти та перемога! Наші аграрії — справжні герої, адже попри всі виклики сьогодення вони продовжують працювати: створюють робочі місця, наповнюють бюджет громад та держави, дбають про продовольчу безпеку. Мотивовані та натхнені ними, ми продовжуємо робити свою справу!” — зазначає власник компанії Віктор Поліщук.
Makosh прагне розвиватися, вдосконалювати свої продукти та послуги, сприяти розвитку громади та добробуту держави. Ця десятирічна подорож — це колективний успіх команди, партнерів та клієнтів, які вклали час, енергію та віру. Наступні роки стануть новими викликами та можливостями, і компанія продовжуватиме впроваджувати нові ідеї, розширювати свої горизонти та залишатися важливим гравцем у підтримці соціальних та економічних змін для аграрного сектору та всієї країни!

Джерело та фото: пресреліз Makosh
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0