МХП - в списку найкращих роботодавців для ветеранів

МХП - в списку найкращих роботодавців для ветеранів
13:15, 06 2023
263
0

Компанія МХП увійшла до списку 25-ти найкращих роботодавців для ветеранів за версією Forbes Ukraine. Наразі в МХП працевлаштовано 167 ветеранів, 2200 співробітників мобілізовані до лав ЗСУ, ще 230 — демобілізовано. Пише vlasnasprava.ua

Важливим завданням для МХП є підтримка мобілізованих співробітників і ветеранів, організація для нових професійних можливостей і залучення до суспільних процесів. Тому компанія запустила програму життєстійкості “МХП Поряд”, спрямовану на ці категорії працівників. Цілями програми є допомога мобілізованим та їхнім сім’ям, а також успішна реінтеграція демобілізованих військовослужбовців у суспільство.

Це комплексна ініціатива, спрямована на підтримку мобілізованих та ветеранів ЗСУ, а також членів їхніх родин у соціальному, психологічному та фізичному відновленні. Програма об’єднує різноманітні заходи, спрямовані на успішну адаптацію демобілізованих до цивільного життя, а також на створення системних рішень для полегшення змін у корпоративній культурі та бізнес-процесах під час працевлаштування ветеранів на підприємствах МХП.

“Ми в МХП розуміємо, що соціальна адаптація та інтеграція демобілізованих залежить не тільки від держави. Це наш спільний виклик та задача: кожної родини, громади, бізнесу і держави. Україна має відновлюватись, і люди, які нас захищали, повинні бути максимально залучені до її відбудови”, – зазначає директорка департаменту безпеки співробітників та охорони здоров’я, лідерка програми “МХП Поряд” Олена Бойченко.


Для кожного ветерана МХП створює індивідуальний план адаптації, який діє від 6 до 18 місяців і включає низку етапів. Компанія, зокрема, забезпечує юридичну підтримку щодо пільг та документів, психологічну та фізичну реабілітацію, а також підтримку у пошуку нової професійної сфери й освоєння абсолютно нової спеціальності, якщо працівник виявить таке бажання.

Мобілізовані працівники МХП мають значну підтримку від компанії, включаючи щомісячну матеріальну допомогу в розмірі заробітної плати, забезпечення технічними засобами, автомобілями, одягом та бронежилетами. А в разі поранень їм надається медичний супровід. Окрім того, компанія активно сприяє родинам мобілізованих у розв’язанні побутових питань та пошуку безвісти зниклих.

Ініціатива МХП з допомоги ветеранам розширюється на підтримку ветеранського малого та середнього бізнесу. Благодійний фонд “МХП-Громаді” спільно з Українським ветеранським фондом при Міністерстві ветеранів України реалізував програму “Варто РОБИти своє”. У межах проєкту ветерани та їхні родини отримали 10 грантів до 1,5 млн грн кожен на розвиток власного бізнесу.

Джерело та фото: Vlasnasprava
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0