Анатолій Шкрібляк: Agricom Group зібрала рекордний урожай безглютенового вівса

Анатолій Шкрібляк: Agricom Group зібрала рекордний урожай безглютенового вівса
19:16, 04 2023
309
0

Цьогоріч у Чернігівському кластері агрохолдингу вперше було зібрано рекордний урожай безглютенового вівса. Про це повідомив акціонер Agricom Group Анатолій Шкрібляк. Це дасть змогу покрити не лише потреби заводу «Добродія», який виготовляє безглютенову вівсянку, але й задовольнити потреби ринку. Безглютеновий овес сьогодні використовується у виробництві лінійки преміальної продукції WОWСЯНКА.

Як розказали в компанії, виробництво безглютенового вівса в Україні знижувалось із року в рік, при чому якість насіння була досить низькою. Тому в Agricom Group було прийнято рішення відновити вирощування безглютенового вівса. Вже у 2021 році на полях агрохолдингу було зібрано близько 1000 тонн врожаю вівса, який не містить глютену. Таким чином Agricom Group став лідером із вирощування безглютенового вівса в Україні.

Agricom Group – лідер із вирощування безглютенового вівса та виробництва продуктів переробки під торговими марками «Добродія», San Grano, San Granola, WОWСЯНКА, YUMMOJI. Її продукція представлена в найбільших національних торгових мережах в усіх регіонах України, а також експортується до понад 40 країн світу.

Джерело та фото: пресреліз "Добродія"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0