Українським школярам дозволять прогули уроків через втому: міністр освіти розповів, чому це важливо

Українським школярам дозволять прогули уроків через втому: міністр освіти розповів, чому це важливо
16:59, 02 2023
392
0

Українським школярам дозволять прогули уроків, якщо вони втомлені. Це буде такою ж поважною причиною для пропуску занять у школі, як і хвороба учня. Пише today.ua

Війна наклала відбиток на весь життєвий уклад українців. Змінилися наші звички, режим роботи і навіть пріоритети. Якщо раніше школа намагалася "втокмачити" у дитячі голови знання будь-якою ціною, то тепер у пріоритеті – здоров'я дитини та її душевна рівновага. Власне, якщо з цим усе буде гаразд, то дитина зрештою зможе й засвоїти шкільну науку. Саме тому у шкільній освіті вводять послаблення для дітей війни.

Отже, тепер дітей можна не відправляти до школи у випадках, якщо вночі була повітряна тривога, і батькам з дитиною довелося провести тривалий час у сховищі, або просто дитина перебувала в тривожному стані. У такому випадку дорослим не слід змушувати дитину йти до школи на перший урок. Треба дати їй відіспатись і відновити сили. А тоді вже можна її відправити на третій або четвертий урок, або й взагалі дати пропустити день шкільного навчання.

Не варто робити різниці між тим, коли дитина захворіла, і коли вона втомлена, каже очільник Міносвіти. Тим більше, що якість знань, засвоєних втомленим учнем, залишає бажати кращого, наголосив Оксен Лісовий.

Таким чином, тепер для того, аби пропустити кілька уроків або й цілий шкільний день, не потрібно буде довідки від лікаря. А втома учня буде вважатись не менш важливою підставою для пропуску уроків, ніж хвороба.

Втім, засвоїти пропущений матеріал учневі все одно доведеться, коли він відіспиться і відпочине. Власне, для цього й існує освітня платформа "Всеукраїнська школа онлайн", підкреслив міністр освіти.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0