McKinsey спрогнозував, коли відновиться економіка в світі
Відповідно до нового звіту консалтингової компанії McKinsey & Company, економікам США і єврозони може знадобитися час до 2023 року щоб відновитися після впливу Коронавірусние кризи COVID-19.
Якщо відповідні заходи системи громадської охорони здоров'я, включаючи заходи по соціальному дистанціювання і локалізації, спочатку будуть успішними, але не зможуть запобігти відновленню поширення вірусу, світ переживе «приглушений» економічний підйом, кажуть в McKinsey & Company.
При такому сценарії, в той час як світова економіка відновиться до докризового рівня до третього кварталу 2022 року, економіці США буде потрібно час до 2023 року, а Європі - до третього кварталу того ж року.
Якщо відповідні заходи громадської охорони здоров'я будуть сильнішими і успішними - контроль за поширенням вірусу в кожній країні встановиться протягом двох-трьох місяців - перспективи можуть бути більш позитивними, з відновленням економіки у США - в третьому кварталі 2020 року, четвертим кварталом 2020 року біля Китаю і першим кварталом 2021 роки для єврозони.
У цих сценаріях, що включають частково ефективні втручання, заходи політики можуть частково компенсувати економічні збитки і допомогти уникнути банківської кризи, вважають в McKinsey & Company. Компанія змоделювала дев'ять сценаріїв, починаючи від швидкого і ефективного контролю над вірусом за допомогою високоефективних політичних заходів до ситуації з провальними заходами суспільної охорони здоров'я і неефективних заходів політики та економіки.
Однак економічні наслідки в США можуть перевищити всі, що відбувалося після закінчення Другої світової війни.
Які галузі будуть зростати повільно?
Галузі, найбільш сильно постраждали від COVID-19, включаючи комерційну авіакосмічна, туристичну та страхову галузі, можуть повільніше відновлюватися. У секторі подорожей шок від безпосереднього попиту, за оцінками, буде в п'ять-шість разів більше, ніж після терористичних атак 11 вересня 2001 року - хоча відновлення може бути швидше для внутрішнього ринку. Криза також посилив існуючі проблеми або слабкі місця в аерокосмічній і автомобільній промисловості, що вплине на темпи їх відновлення. Оскільки ланцюжка поставок у всьому світі порушені, в доповіді сказано, що повне вплив наслідків глобальної пандемії ще не відчувається. Бізнес-лідери повинні підготуватися до негативного впливу на виробництво, транспорт, логістику, а також на споживчий попит. Це включає в себе зниження попиту з боку споживачів, що призводить до «хлестом» запасів, а також до нестачі запчастин і робочої сили з-за зупинки виробничих підприємств або зниження продуктивності. Нагадаємо, згідно з недавнім звітом аналітиків ING Group, Німеччина і Канада входять в число найбільших економік світу, найбільш схильних до кризи, пов'язаного з коронавірусів. Автор: Альона Кюпелі Джерело та фото: PromanCtrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...