USAID сприяло розробці застосунку AgriAnalytica


USAID сприяло розробці застосунку AgriAnalytica
13:13, 09 2023
434
0

USAID сприяло розробці застосунку AgriAnalytica, який допомагає українським аграріям отримувати доступ до фінансових ресурсів, готувати бізнес-плани та розбудовувати фінансові аспекти власного бізнесу, - повідомляють в USAID Ukraine.

Вдосконалення відносин між агровиробниками, постачальниками і торговельними підприємствами допомагає усунути перепони в доступі до інформації та ресурсів. Навесні цього року застосунок AgriAnalytica налічував понад 17 тис. агровиробників та 40 фінансових установ. Це сприяло укладенню торговельних і кредитних угод на суму понад 65 млн. доларів США.

В USAID Ukraine запевняють, що відкритість каналів комунікації в аграрному секторі України є запорукою не лише повоєнного відновлення українських аграрних підприємств, але й функціонування глобальних ланцюгів постачання продовольства.

Компанія AgriAnalytica в інноваційний спосіб об'єднує фермерів та кредиторів, що дає можливість аграріям залучати необхідне їм фінансування та ефективно розвиватись, а кредиторам - збільшувати агропортфель, зменшувати ризики та операційні витрати при кредитуванні агропідприємств. Функціонал застосунку дозволяє за лічені хвилини знайти якісні засоби виробництва, порівняти умови, реальну вартість фінансування та обрати найоптимальніші варіанти, подати заявку на держпідтримку та вигідно продати свій врожай.

Джерело та фото: agtech.media
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0