ІМК поповнила парк техніки 10-ю тракторами Fendt

ІМК поповнила парк техніки 10-ю тракторами Fendt
Новини агробізнесу України
23:05, 01 апрель 2020
1 124
0
Компанія «Цепелін Україна» і агрохолдинг ІМК підписали контракт на покупку 10-ти потужних тракторів Fendt 1050 Vario, які вже поставлені клієнтові і почали роботу на полях в різних регіонах України. Про це повідомляє прес-служба компанії «Цепелін Україна».

«Трактори цієї серії вже давно визнані номером один для виконання важких польових робіт. Великі колеса, інтелектуальна система баластування і регулювання тиску в шинах, а також унікальна система повного приводу гарантують максимальні тягові характеристики і відмінну маневреність в будь-якій ситуації », - йдеться в повідомленні.

Fendt 1050 Vario:

- постійна потужність, к.с. - 517;

- діапазон робочих оборотів двигуна, об / хв - 1100-1500;

- максимальна транспортна швидкість, км / год - 50;

- максимальне навантаження на зчеплення, кг - 14000.

«Минулого місяця компанія« Цеппелін Україна »спільно з корпорацією AGCO організували поїздку на завод Fendt в Марктобердорф (Німеччина) для головних інженерів всіх напрямків агрохолдингу ІМК. Фахівці мали можливість на власні очі побачити потужності виробництва, лінії по збірці техніки, а також переконатися в суворому контролі якості на кожному виробничому етапі », - йдеться в повідомленні.

Fendt

Також в «Цепелін Україна» відзначають, що, незважаючи на карантинні заходи, компанія продовжує працювати і обслуговувати техніку, а також оперативно здійснювати поставки, адже розуміє важливість своєчасного постачання техніки.

Джерело та фото: seeds
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 800
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 941
0