На Тернопільщині відбувся навчально-польовий семінар з точного землеробства

На Тернопільщині відбувся навчально-польовий семінар з точного землеробства
15:51, 25 2023
487
0

На Тернопільщині, на базі прогресивного господарства Тюльпан, відбувся навчально-польовий семінар з точного землеробства. Крім аграріїв, в заході взяли участь ряд компаній, що є провайдерами інноваційних рішень та постачальниками техніки, добрив і ЗЗР, зокрема AgriLab, Precision Planting Ukraine, ТОВ “Квантум”, SmartFarming, FieldView, AGCO Україна.

Команда AgriLab поділилася з аграріями успішними кейсами застосування елементів точного землеробства в кризових умовах. Precision Planting Ukraine показала результати використання різних елементів посіву та їх вплив на розвиток сільськогосподарських культур в реальних польових умовах: формування борозни, налаштування сівалки на різні глибини, притискне зусилля.

Учасники також ознайомилися з результатами роботи різних систем удобрення, ефективністю стартових рідких добрив при різних нормах внесення та з використанням додаткових компонентів від ТОВ "Квантум".

Крім того, фермери отримали багато корисної інформації від компаній SmartFarming, FieldView та AGCO щодо ефективності застосування різних технічних рішень, елементів технологій та цифрових рішень в агровиробництві.

Джерело та фото: facebook.com/AgriLab.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 509
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 664
0