Кому не можна пити квас: відмовитися потрібно навіть від домашнього напою


Кому не можна пити квас: відмовитися потрібно навіть від домашнього напою
21:38, 24 2023
3 184
0

Квас дуже корисний напій, звичайно, якщо говорити про домашній. Але навіть у цьому випадку його корисно пити не всім. Експерти розповіли, кому краще відмовитись від цього популярного напою. Пише today.ua

Домашній квас найчастіше готується на основі чорного або житнього хліба з додаванням дріжджів та закваски. Магазинний після цього ще й пастеризують, додають багато цукру і різні консерванти, щоб продукт довше зберігався.

У домашнього квасу багато переваг: допомога в роботі травної, сечостатевої та ендокринної системи, засвоєння кальцію, насичення вітамінами E та A. Завдяки низькій калорійності квас не шкодить фігурі, але при цьому добре освіжає.

Однак, незважаючи на це, квас не рекомендується вживати тим, хто має проблеми з роботою шлунково-кишкового тракту. Справа в тому, що квас призводить до подразнення шлунка, через що може посилитися біль та перебіг хвороби. Це стосується як покупного, так і домашнього квасу.

"Будь-який квас, чи він домашній чи магазинний, не можна пити людям із захворюваннями шлунку, тому що цей напій дратує його і може викликати загострення, посилення болю", - каже лікар-дієтолог.


Квас, куплений у магазині, протипоказаний людям, які страждають від діабету, тому що в напої міститься дуже багато цукру. Через це підвищується рівень глюкози у крові. У домашньому квасі зазвичай набагато менше підсолоджувачів, а тому його пити можна, але з обережністю та в помірних кількостях.

Джерело та фото: today
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
30 441
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 496
0