Польща хоче заборонити ввезення з України замороженої малини та полуниці


Польща хоче заборонити ввезення з України замороженої малини та полуниці
15:33, 15 2023
359
0

Польща планує добитися від Євросоюзу заборони на ввезення з України замороженої малини та полуниці. Про це повідомили в уряді Польщі, пише agropolit.

Там зазначили, що Польща проситиме єврокомісара з питань торгівлі Валдіса Домбровскіса включити заморожену малину та полуницю до так званих превентивних заходів, тобто заборонити їх імпорт з України.

14 липня за ініціативи міністра сільського господарства та розвитку села Роберта Телуса відбулася відеозустріч міністрів сільського господарства Польщі, Болгарії, Румунії, Словаччини та Угорщини щодо превентивних заходів щодо імпорту фруктів з України.

Міністр Роберт Телус повідомив, що у 2022 році та в перші місяці 2023 року імпорт української полуниці та замороженої малини до Польщі значно зріс. За його словами, це означає величезні труднощі для польських виробників і дуже серйозні порушення ринку. Міністр наголосив, що такої проблеми немає в інших країнах коаліції, тому Польща вирішила звернутися до єврокомісара з питань торгівлі Валдіса Домбровскіса.

Я дбаю про постійну, регулярну співпрацю. Ми повинні говорити одним голосом, щоб захистити інтереси наших фермерів і продемонструвати цю єдність. Це дає нам силу, тоді наш голос чують», — наголосив Роберт Телус.


Джерело та фото: delo.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0