14 вересня ‘BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ’ відбудеться в Києві

14 вересня ‘BLACK SEA GRAIN & OIL-2023. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ’ відбудеться в Києві
22:48, 23 2023
820
0

УкрАгроКонсалт запрошує на Міжнародну Конференцію BLACK SEA GRAIN & OIL-2023, що об’єднає найвпливовіших гравців агробізнесу 14 вересня у Києві.

Цього року, через війну, аграрний сектор України зазнав безпрецедентних змін протягом безпрецедентно короткого часу. Руйнування логістики та переробних потужностей, зростання сировинного експорту та розвиток нової експортної логістики, падіння цін українського ринку та маржі фермерів, замінування територій, посилення конкуренції з боку інших країн Чорноморського регіону - це неповний перелік проблем, що постали перед операторами аграрного ринку України.

Однак УкрАгроКонсалт прогнозує, що сезон 2023/24 - це тільки перший етап великих змін.

Нові виклики зумовили низку трансформацій у зерновій та олійній галузі та вимагають від операторів ринку нестандартних дій, пошуку нових стратегій, пріоритетних ніш для співпраці та інвестицій. Великі гравці ринку розглядають нові проєкти - триває пошук партнерів, які готові оцінити ризики та інвестувати саме зараз.

Сільське господарство та сектор переробки - це галузі, які найшвидше відновлять економіку України, і які є найбільш привабливими для інвесторів.

Зустрічі на конференції 'BLACK SEA GRAIN & OIL’ саме у вересні 2023 р. дадуть змогу розглянути та проаналізувати активні короткострокові та довгострокові тенденції нового сезону 2023/24. Ринок літа 2023 р. - це абсолютно новий ринок, який вимагає вивчення його тенденцій і адаптації стратегій.

Міжнародна Конференція 'BLACK SEA GRAIN & OIL. ШЛЯХ ДО ВІДНОВЛЕННЯ' - це унікальні можливості для обговорення прогнозів, перспектив інвестицій, розвитку логістики та експорту для відновлення й розвитку аграрної галузі.

Конференція об'єднає фермерів, промисловість з переробки зернових та олійних культур, агрохолдинги, продовольчі, насіннєві та агрохімічні підприємства, сектор фінансів та логістики, трейдерів та експортерів, для налагодження ефективної взаємодії між усіма гравцями продовольчого ланцюга.

Єднаймось задля спільного розвитку та
відновлення аграрної України!РЕЄСТРАЦІЯ
СПОНСОРСЬКІ МОЖЛИВОСТІ


Організатор події – консалтингова агенція УкрАгроКонсалт.
https://ukragroconsult.com/
+380 (44) 364 55 85
uac-info@ukragroconsult.org
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0