Залишати за порогом на 5 днів - який предмет одягу любить коронавірус
Фахівці з інфекційних хвороб попереджають, що COVID-19 може жити на підошві взуття до п'яти днів.
При цьому коронавірус залишиться на взуття з більшою ймовірністю, якщо його носять в людних місцях, таких як супермаркети, аеропорти або в громадському транспорті.
Підошва взуття є основним місцем розмноження бактерій, грибків і вірусів, але краплі, що передаються в повітрі від людини, зараженого коронавірусів, можуть все ж приземлитися в будь-якому місці на верхній частині взуття, наприклад на шнурках.
Підошви, як правило, виготовляються з міцних синтетичних матеріалів, таких як гума, ПВХ або шкіра, облицьована пластиком, які несуть велику кількість бактерій, тому що вони не пористі, тобто вони не пропускають повітря, рідина або вологу.
Скільки живе коронавірус
Дослідження, опубліковане в Медичному журналі Нової Англії, показало, що коронавірус може жити на картоні протягом 24 годин, а на нержавіючої сталі і пластиці - до трьох днів. Дослідження показали, що вірус може залишатися на синтетичних матеріалах, використовуваних у виробництві взуття, до п'яти днів. Часто так звані "стосуються" поверхні, такі як крани, чохли для телефонів, дверні ручки, комп'ютерні клавіатури і туалети, слід очищати з використанням відбілювачів або спиртових розчинів, що містять не менше 70% спирту. За словами експертів, взуття слід залишати прямо біля вхідних дверей. Ідея полягає в тому, щоб просто не наслідити по всьому будинку. Людям, які не працюють з дому і продовжують їздити на роботу, наприклад, працівникам охорони здоров'я та продавцям, рекомендується використовувати одну пару взуття для часу, проведеного поза домом. Взуття з полотна, м'яких тканин або штучної шкіри слід прати в пральній машині при низькотемпературному циклі. Шкіряні черевики або важкі робочі черевики повинні бути очищені вручну за допомогою дезінфікуючих серветок. Джерело та фото: promanCtrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...