Шпагат та сітка – сучасні матеріали для тюкування

Шпагат та сітка – сучасні матеріали для тюкування
13:20, 26 2023
2 233
0

Заготівля грубих кормів є важливим технологічним процесом, який дозволяє зберігати кормові ресурси агробізнесу протягом тривалого часу з мінімальною втратою їхньої поживності.

Грубі корми готуються із зеленої маси, яка піддається відповідній обробці для попередження розмноження у ній шкідливих грибків та бактерій, що зумовлює втрату якості корму. Основними методами консервування грубого корму - є сушка або зберігання в анаеробному кислому середовищі. В першому випадку отримують сіно, в другому — силос.

Тож, з початком сезону заготівлі грубих кормів перед фермерами постає актуальне питання щодо вибору матеріалів для тюкування. Найбільш поширеними матеріалами для автоматизованого тюкування прес-підбирачами є шпагат та сітка.

Шпагат для тюкування прес-підбирачами є надзвичайно популярним та універсальним матеріалом для упаковки в світі, особливо серед невеликих фермерських господарств. Поліпропіленовий шпагат, зроблений з полімерних матеріалів, володіє стійкістю до хімічних речовин і може витримувати температуру від -140 до +140 градусів по Цельсію. Цей матеріал має високу міцність на розрив, а також може бути багаторазово використаний. До речі, шпагат широко застосовується для обмотування не лише сіна, а й різних предметів у аграрному побуті, підв`язуванні тепличних культур тощо.

Особливо популярний шпагат в світовій аграрній практиці від брендів Agrotex та Cotesi, які є уніфікованими для багатьох прес-підбирачів, чудово проявили себе в українському кліматі та асортимент яких широко представлений в інтернет-магазинів Астра-шоп.

Шпагат та сітка

Переваги шпагату для тюкування прес-підбирачами:
Зменшує втрати поживного сіна.
Щільний обв'яз забезпечує ефективне ущільнення сировини, що дозволяє досягти оптимального висушування на свіжому повітрі.

Автоматизований процес заготівлі.
Фермерами для формування тюків використовуються прес-підбирачі, які використовуються для підбору валків соломи, сіна, сінажу з подальшою обмоткою шпагатом.

Зручність зберігання стає економічною перевагою.
Традиційне сіно вимагає великих площ для сховищ, а це в свою чергу призводить до додаткових витрат на обслуговування корму, збільшуючи загальну собівартість. У випадку тюкування використовуючи шпагат, пресовані тюки займають менше місця в зонах зберігання.

Зручність використання.
Під час приготування повнораціонних сумішей кормів, необхідно легко розрізати стягуючий елемент, зняти та змотати в «нові» бобіни для повторного використання, за іншими господарськими напрямками.

В той самий час, існує чимало прихильників використання сітки для тюкування прес-підбирачами, яка використовується для упаковки сіна в рулони-тюки, складається з тонких поліпропіленових ниток сплетених між собою, які утворюють міцну та еластичну структуру. Сітка має спеціальний дизайн з отворами, які дозволяють обмотувати тюки рівномірно та надійно, забезпечуючи захист вмісту від розсипання та збереження його якості протягом тривалого періоду часу.

Шпагат та сітка

Наприклад, преміальна сітка COTESI EVOMAX 123x3000m та COTESI MAXICOVER 125x3000m представлена в асортименті інтернет-магазину Астра-шоп – виготовлена в Португалії, створена на основі передової полімерної технології, що дає можливість створювати більш міцні рулони.

Переваги преміальної сітки COTESI EVOMAX та MAXICOVER:
● Надійний захист від ультрафіолету;
● Якість полімерних матеріалів перевірена в європейських лабораторіях;
● Марковане попередження про кінець рулону;
● Кожен рулон сітки має ідентифікаційний номер;
● Випускається різна довжина рулону для ефективного планування витрат на ТМЦ фермерами.
● Пакування тюка в 2-2,5 оберта, на відміну від інших економ брендів (4-6 обертів).

Загальні переваги сітки для тюкування прес-підбирачем:
Швидкість обв'язки.
Використовуючи сітку прес-підбирач може створити повноцінний тюк за 12-15 секунд, що в 4-5 разів швидше, ніж при використанні шпагату.

Висока щільність рулонів.
Оскільки сітка тісно прилягає до сировини по всій поверхні, створюючи більший тиск, це призводить до формування щільних та міцних тюків-рулонів, де відсутні повітряні кишені, які можуть вплинути на якість грубих кормів.

Економія коштів.
Завдяки сітці значно знижуються "приховані витрати", пов'язані з використанням палива прес-підбирача. Наприклад, для надійної фіксації сировини сіткою зазвичай потрібно лише 2-2,5 повних оберти, у порівнянні з 15 обертами, необхідними при використанні шпагата.

Тож кожен фермер зробить свій вибір, в залежності від виду прес-підбирача в наявності, бюджетів та поставлених бізнес цілей. В обох випадках, бізнес-партнером постачальником може виступити інтернет-магазин АСТРА-ШОП, де кожен український фермер може замовити шпагат або сітку за вигідною ціною та відповідною “преміальною” якістю.

Щоб придбати товар, вам потрібно просто вибрати його в каталозі, ввести необхідні дані для доставки та підтвердити заявку. Наші менеджери зв'яжуться з вами в найкоротший час і товар буде доставлено в обумовлені терміни.

Контакти інтернет-магазину Астра-шоп:
+38 (050) 386-83-87
Webshop@astra-group.ua
08162, Києво-Святошинський район, смт Чабани, вул. Машинобудівників, 5а
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0