Логістика в Астарта-Київ – це про ефективність, мінімізацію втрат, прозорість та безпеку продукції


Логістика в Астарта-Київ – це  про ефективність, мінімізацію втрат,  прозорість та безпеку продукції
13:02, 20 2023
791
0

Про це зазначив Дмитро Линник, керівник управління логістики Астарти під час наймасштабнішої в Україні логістичної виставки «ХXVIII День логіста-рішення у ланцюгах постачання».

Публікуємо кілька тез про логістичні напрями, виклики війни та нові тренди, озвучених Дмитром:
✔️ По всьому ланцюгу постачання Астарта використовує всі наявні види логістики: автомобілі, залізничні та морські перевезення, а також контейнери, які вантажимо на всі види перевезень. Маємо 200 власних залізничних вагонів, а минулого року компанія докупила 20 нових автомобілів МАН, які закривають найбільш критичні точки з відвантаження.

✔️ Війна нам показала, що наявність гнучкої логістики – це один із способів не просто виживання бізнесу, а і його ефективності попри все. Тому ми продовжуємо диверсифікувати логістику на всіх етапах: розширяємо перелік постачальників, розкладаємо свій урожай по різних видах зберігання – це не тільки класичні елеватори, а й токи, сайлобеги.

Логістика в Астарта-Київ

✔️ Для того, щоб подолати ризики, спричинені війною, ми інвестуємо в найкритичніші точки. Наприклад, в польові дороги, щоб можна було навіть в дощ вивозити збіжжя; в проміжні місця складування, щоб в хорошу погоду завозити туди буряк з проблемних полів, а в погану – вивозити з проміжних кагатів на завод. Закуповуємо спеціальні перевантажувачі, які довозять урожай з поля до доріг з твердим покриттям.

✔️ За допомогою IT-продуктів компанії AgriChain продовжуємо автоматизацію всього ланцюга постання з поля – до кінцевого клієнта. Для управління логістикою ТМЦ та готовою продукцією використовуємо AgriChain Logistics; для управління складськими процесами та логістикою – AgriChain Barn. Також користуємося AgriChain Farm – блоком для управління виробництвом, з якого ми беремо всі вхідні дані.

Джерело та фото: facebook.com/astartaholding/
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0