Астарта і Укрнафта підписали контракт на постачання дизельного пального

Астарта і Укрнафта підписали контракт на постачання дизельного пального
11:48, 20 2023
381
0

Астарта підписала контракт на постачання дизельного пального з Укрнафтою. Згідно з документом нафтодобувна компанія поставлятиме агропромхолдингу нафтопродукти до кінця 2023 року.

«У час повномасштабної війни, коли гарантоване постачання енергоресурсів є ключовою умовою для вирощування сільськогосподарської продукції та забезпечення українців продовольством, такі довгострокові угоди набувають особливо важливого значення. Астарта вже активно готується до збиральної кампанії і надійні канали стабільного постачання дизельного пального, запорука її успішного проведення. Забезпечивши українського споживача, ми також зможемо зміцнити свої позиції як надійного постачальника сільгосппродукції і на зовнішніх ринках», – зазначив засновник та СЕО Астарти Віктор Іванчик.


Ця довгострокова і взаємовигідна співпраця також дозволить українським виробникам збільшити обсяги виробництва власної продукції, нівелювати залежність від зовнішніх факторів та продовжувати працювати на Перемогу України.

Джерело та фото: пресцентр агропромхолдингу "Астарта-Київ"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0