ТЕХ-К – офіційний дистриб'ютор KUHN


ТЕХ-К – офіційний дистриб'ютор KUHN
19:03, 19 2023
444
0

Компанія ТЕХ-К – офіційний дистриб'ютор KUHN. Була заснована в вересні 2020 року як спеціалізований підрозділ "АІКО Груп". Цей крок призвів до створення нової компанії, яка зосереджується професійно виключно на техніці світового бренду KUHN.

Існування спеціалізованого підрозділу ТЕХ-К дозволяє компанії зосередитися на розвитку та постачанні сільськогосподарської техніки KUHN з високим рівнем експертизи та допомагає надавати своїм клієнтам широкий асортимент, що відповідає найвищим стандартам якості.

ТЕХ-К ставить своїми основними принципами якість обслуговування та задоволення потреб клієнтів. Завдяки глибокому розумінню галузі та багаторічному досвіду, команда надає професійні консультації щодо вибору оптимальної сільськогосподарської техніки, а також забезпечує послуги підтримки та сервісу.

ТЕХ-К прагне забезпечити своїм клієнтам комплексні рішення та індивідуальний прискіпливий підхід. Зосереджуючись на техніці KUHN, компанія стає надійним партнером для фермерів та агробізнесу, допомагаючи їм досягати успіху та поставлений фінансових цілей.

Завдяки високій якості продукції KUHN, ТЕХ-К здатна задовольнити потреби різних клієнтів, незалежно від їх розміру земельного банку, кількості працівників, специфіки господарства та фінансових показників бізнесу.

Компанія пропонує широкий асортимент сільськогосподарської техніки, яка охоплює всі аспекти сільського господарства в Україні, а саме техніку для посіву, обробітку ґрунту, заготівлі сіна й кормів, внесення добрив, захисту рослин тощо.

В комунікації з фахівцями, ви зможете підібрати оптимальну техніку, яка допоможе вам ефективно вирішувати здачі на всіх етапах господарських бізнес процесів.

Фахівці з компанії ТЕХ-К готові надати підтримку у вирішенні складних завдань, пов'язаних з експлуатацією сільгосптехніки. Побудований сервіс європейського рівня, завдяки постійному навчанню та підвищенню кваліфікації персоналу за кордоном.

Купуючи техніку в ТЕХ-К, ви гарантовано отримуєте послуги з налаштування обладнання та його запуску в експлуатацію. Експерти надають професійні консультації та допомагають у поточному ремонті, завжди доступні для клієнтів.

ТЕХ-К має великий обсяг запасних частин на складі, що дозволяє максимально швидко задовольнити потреби клієнтів, особливо це актуально під час аграрного сезону активних робіт. Команда розуміє, наскільки важливо мати надійне обладнання, яке завжди готове до роботи.

Якщо у вас виникли питання, щодо техніки KUHN, звертайтесь:
за телефоном +38 (050) 65 80 475 або пишіть на e-mail: Tex-k@aico.ua, marketing@aico.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 847
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0