70% від загального доходу KSG Agro в 2022 році – виручка від реалізації свинини


70% від загального доходу KSG Agro в 2022 році – виручка від реалізації свинини
20:35, 16 2023
575
0

Частка виручки від продажу свинини склала 70% від загальної виручки від реалізації продукції KSG Agro у 2022 році. Саме завдяки цьому, враховуючи вертикальну інтеграцію виробничих процесів, з корекцією на курсові різниці, прибуток агрохолдингу склав 1 млн дол. Про це повідомляє пресслужба агрохолдингу.

Якщо обсяг реалізації продукції свинокомплексу у 2022 році склав 11,3 млн дол., то обсяг реалізації рослинницької продукції – 4,1 млн дол. При цьому кількість голів свиней за звітний рік, відповідно до Звіту Компанії на Варшавській фондовій біржі, зросла на 5,6% – з 41,4 тис. до 43,7 тис. голів.

Зазначається, що завдяки стратегії орієнтації на вертикальну інтеграцію, підприємство змогло з перших днів широкомасштабної російської агресії зберегти динаміку виробництва та розширити ринки збуту продукції.

«Для нас дуже важливо, що у перший рік повномасштабного вторгнення рф до України ми маємо тренд, що свідчить – частка реалізації продукції свинарства суттєво переважила аналогічний показник у рослинницькому сегменті. З одного боку, мова йде про продукцію з високою доданою вартістю, а з іншого – це дозволяло нам розвиватися, при цьому допомагаючи ЗСУ та медзакладам регіону поставками якісної свинини. Також варто враховувати географічний чинник – ми додали Харків та Запоріжжя – зважаючи на необхідність задоволення попиту в цих регіонах після призупинення виробництва у постраждалих від навали рф цих регіонах», – коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.


Він додав, що це не було б можливим без програми омолодження стада, яка дозволяла компанії за результатами року зберігати позитивну динаміку збільшення поголів‘я, а також без вертикальної інтеграції – левова частина продукції рослинництва йде на виробництво комбікорму для стада.

Джерело та фото: пресреліз Zakaz.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0