ЄБРР надає Астарті фінансовий пакет на суму 30 мільйонів доларів США


ЄБРР надає Астарті фінансовий пакет на суму 30 мільйонів доларів США
15:04, 16 2023
437
0

Астарта отримає від Європейського банку реконструкції та розвитку пакет фінансування у розмірі 30 мільйонів доларів США, що допоможе компанії бути більш стійкою в несприятливих умовах, спричинених війною росії проти України, повідомляю в персцентрі "Астарти"

Пакет складається з кредиту ЄБРР на суму 21 млн доларів США та кредиту на суму 9 млн доларів США, пов’язаного із забезпеченням сталого розвитку, що фінансується Фондом чистих технологій (CTF).

Астарта планує використати фінансування для модернізації та підвищення енергоефективності існуючих виробничих потужностей, впровадження регенеративних та сталих сільськогосподарських практик для підвищення стійкості бізнесу, зниження виробничих та енергетичних витрат при одночасному підвищенні продуктивності та операційної ефективності, а також забезпечення достатнього фінансування оборотного капіталу для підтримки своєї діяльності на довоєнному рівні.

Фінансування плану капітальних інвестицій також допоможе Астарті розвивати агровиробництво, переробку сої та виробництво цукру в умовах нестабільності, пов’язаної з війною. Надана ліквідність, допоможе підтримувати операційну діяльність та обсяги виробництва й експорту, необхідні для забезпечення продовольчої безпеки, одночасно підтримуючи рівень життя майже 7 000 працівників холдингу, а також партнерів усього ланцюга поставок.

Це перша транзакція в Україні, підтримана Програмою ЄБРР для корпоративного сектору з високим впливом на клімат, що фінансується Фондом чистих технологій. Кредит має інноваційну структуру змішаного фінансування, згідно з якою ціноутворення пов’язане з досягненням кліматичних цілей.

Джерело та фото: пресцентр агропромислового холдингу "Астарта-Київ"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 847
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0