Ефективне збирання врожаю? З легкістю!


Ефективне збирання врожаю? З легкістю!
16:25, 15 2023
358
0

Ефективність збирання – це, перш за все, логістика, якість планування посівної кампанії та можливості комбайна. Втім, помітно вплинути на цей показник можна й на локальному рівні.

Автопілот ⚠. Працюючи за навігаційними лініями й високоточним сигналом CenterPoint® RTX (безкоштовним для 🇺🇦 України), ви оптимізовуєте кількість проходів.
Наприклад, зі жниваркою 7,6 м і перекриттям 0,5 м додатковий гон "набігає" після кожного 15-го проходу (7,6 / 0,5). Для порівняння: зі сигналом CenterPoint® RTX повноцінний гон для компенсації перекриття утворюється аж після 304 проходу (7,6 / 0,025).

На просапних культурах у нагоді стане ⚠ RG-100 – додаток до системи автопілотування, який управляє положенням комбайна, базуючись на фактичному розміщенні рядів. Як наслідок – менше ударів по рослинах та нижчий відсоток втрат урожаю.

Авторозворот. Функція ⚠ NextSwath™ – це не тільки про зручність, а й про час. На основі параметрів машини вона забезпечує найкращу траєкторію повороту, а з тим – меншу витрату часу та пального: раз за разом, прохід за проходом.

Система картографування врожайності Trimble® ⚠. Її профіль – цифрові карти кінцевої продуктивності рослин на кожній окремій ділянці поля. Головна перевага – розрахункові алгоритми, які мінімізують похибки під час їх створення. Тож ви маєте дійсно точні дані щодо обсягу зерна, вологості, кореляцій урожайності, історично проблемних місць, продуктивності сорту/гібрида та обсягів фактично відвантаженого зерна.

Від автопілота до цифрових карт Trimble®!
Ефективне збирання – з легкістю!

Джерело та фото: facebook.com/TrimbleAgricultureUkraine
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0