Переваги використання промислових шлангів та рукавів

Переваги використання промислових шлангів та рукавів
20:34, 16 2023
1 566
0

В сучасному промисловому середовищі правильний вибір обладнання та комплектуючих має вирішальне значення для ефективної роботи та безпеки. При виконанні різноманітних завдань, пов'язаних з перекачуванням рідин, газів та інших матеріалів, промислові шланги та рукави стають невід'ємною частиною обладнання.

Компанія Укр-Флекс, спеціалізується на поставках високоякісних промислових шлангів та рукавів, які відповідають найвищим стандартам якості та безпеки, не тільки в Україні, а й світі.

Купити промисловий рукав – просто. Широкий вибір промислових рукавів, доступних для придбання прямо на нашому веб-сайті, з відміткою в наявності. Наше онлайн-замовлення спрощує процес придбання, дозволяючи вам зручно і швидко отримати необхідні рукави без зайвих зусиль в два кліки.

Асортимет представлений в Укр-Флекс володіє великим набором цінних властивостей, які роблять їх незамінними для промислових застосувань:
✔️ Міцність і гнучкість: шланги та рукави виготовлені з високоякісних матеріалів, які забезпечують їм високу міцність і гнучкість, що дозволяє легко маневрувати з ними та використовувати в різних умовах.
✔️ Стійкість до агресивних середовищ: розроблені таким чином, щоб витримувати вплив різноманітних агресивних речовин і середовищ. Вони стійкі до хімікатів, олив, розчинників та інших потенційно шкідливих лугових речовин.
✔️ Антистатичні властивості: промислові шланги та рукави мають антистатичні властивості, що робить їх безпечними для використання в умовах, де необхідно запобігти накопиченню статичної електрики.
✔️ Стійкість до абразивів: володіють високою стійкістю до абразивних матеріалів, таких як пісок, гравій, цемент тощо. Це гарантує їх тривалу експлуатацію навіть при взаємодії зі складними середовищами.
✔️ Висока теплова та хімічна стійкість: витримують високі температури та не псуються в контакті з хімією, що робить їх надійними та безпечними в умовах, де присутні екстремальні температури.

Одним із важливих аспектів при придбанні промислових рукавів в Україні є їх внутрішній діаметр, який визначає пропускну здатність та швидкість руху речовин. В каталозі інтернет-магазину «Укр-Флекс» доступні вироби в різних розмірах внутрішнього діаметру, що дозволяє забезпечити оптимальну продуктивність для застосування під задачі бізнесу замовників.

Рекомендації від Укр-Флекс для агробізнесу:
укрфлекс
✔️ Рукав для обприскувача ARIANNA 40 BAR. Він має високу надійність та продуктивність у широкому діапазоні застосувань. Завдяки широкому діапазону робочих температур, від -10°C до +60°C, рукав ARIANNA 40 BAR може використовуватись в різних кліматичних умовах. Із коефіцієнтом безпеки 3:1, він забезпечує надійну та безпечну роботу навіть при високому тиску.

Гнучкий та простий у використанні рукав армований поліестерною ниткою, стійкий до атмосферних впливів, хімічних продуктів та масляних парів. Навіть у контакті з бензином, рукав не розшаровується, забезпечуючи надійність і безпеку.

ARIANNA 40 BAR застосовується як напірний шланг на обприскувачах, компресорний рукав та для транспортування води, повітря, гербіцидів та добрив під тиском до 40 бар, широко використовується у сільськогосподарській фумігації в Україні.

укрфлекс
✔️ Рукав для силосів та комбікорму WHITE HD 10bar HD 10 bar призначений спеціально для використання на силосних роботах та комбікормуванні. Він пропонує надійну та ефективну транспортацію різних матеріалів з високою якістю та стійкістю до зовнішніх впливів.

Має бинтовану конструкцію з внутрішнім шаром з нетоксичної натуральної гуми, армований двома текстильними посиленнями та мідною антистатичною проволокою, що забезпечує йому високу міцність та стійкість до розтягування. Зовнішній шар рукава виконаний з проколотої (pin-pricked) синтетичної гуми, яка є стійкою до озону, метеоумов та абразивного зносу. Рукав WHITE HD 10 bar працює в широкому діапазоні температур, від -40°C до +80°C, що дозволяє йому ефективно функціонувати у різних умовах. Ідеально підходить для передачі сухих харчових продуктів, таких як сахар, мука, сухе молоко, гранульовані корми для тварин, силоси та інші. Він відповідає стандарту ISO 1307 та має високий рівень абразивостійкості згідно з DIN 53516 (120 мм3).

укрфлекс
✔️ Рукав під зерно та абразив рукав ZEUS PU FOOD забезпечує надійну та безпечну транспортацію харчових продуктів з високою якістю та стійкістю до зовнішніх впливів. Має гофровану прозору конструкцію з поліуретану, яка забезпечує гнучкість та прозорість для оптимального транспортування. Армований міцною ПВХ спіраллю, що надає йому високу міцність і стійкість до розтягування. Товщина стінки рукава становить від 1,2 до 2,00 мм. Внутрішня поверхня гладка, забезпечує оптимальний потік матеріалу.

Рукав ZEUS PU FOOD відповідає європейському стандарту транспортування харчових продуктів 2002/72/CE (класи A, B, C, D), включаючи молочні продукти та рідини з концентрацією алкоголю до 50%. Це гарантує його відповідність найвищим світовим стандартам якості та безпеки.

Тож, звертайтеся до Укр-Флекс для придбання промислових рукавів в Україні, отримайте якісні та надійні рішення для вашої промислової діяльності.

Залишилися питання? Телефонуйте!
(099) 116-04-45, (067) 643-05-25

Склади ukrflex.com.ua:
• Київ: м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 2а
• Дніпро: м. Дніпро, вул. Симиренківська, 4а
• Кам'янець-Подільський: м. Кам'янець-Подільський, вул. Харченка, 24

Джерело та фото: пресреліз Ukrflex
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0