AgriChain учасники "Конкурсу на отримання співфінансування для надання сервісних послуг мікро, малим, середнім підприємствам (ММСП)"


AgriChain учасники
17:19, 08 2023
621
0

Метою Програми USAID АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

В умовах повномасштабного вторгнення росії, Програма USAID АГРО адаптувала свою діяльність для збереження і відновлення економічної активності сільськогосподарських виробників, поновлення каналів збуту та забезпечення продовольчої безпеки в Україні та світі.

До початку війни діяльність АГРО була націлена на східні та південні області. Сьогодні жорстких вимог щодо географічного розташування підприємств немає. Більшість ініціатив доступні для ММСП по всій Україні. Зараз АГРО охоплює понад 12 800 фермерів, що становить приблизно 27% від загальної кількості активних агро підприємств в Україні.

АГРО зосереджує свою увагу на таких ланцюгах доданої вартості, як:
• фрукти, овочі, ягоди
• молоко та м’ясо
• домашня птиця (кури, качки, гуси) та яйця
• аквакультура
• виготовлення солодощів і крафтової продукції

З квітня 2022 це також:
• зернові (пшениця, кукурудза, ячмінь, гречка, жито), насіння і олія соняшника

Ініціатива на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AГРІ-Україна, започаткована USAID, допоможе зміцнити виробництво та експорт української агропродукції та сприятиме пом’якшенню загальносвітової продовольчої кризи.

АГРО стала одним з виконавців АГРІ-Україна та реалізує проекти підтримки ММСП в доступі до додаткових потужностей та послуг з доробки, сушіння та зберігання продукції, лабораторного і консультаційного супроводу, посівного матеріалу та добрив, фінансів тощо, що допоможуть зберегти і вигідно продати врожай та впевненіше розпочати весняну посівну.

На сьогоднішній день Програма USAID АГРО займається підтримкою понад 13000 мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), що становить близько 27% від загальної кількості зареєстрованих агропідприємств в Україні.

USAID АГРО не тільки надає фінансову підтримку, але й розробляє програми навчання та консультацій, спрямовані на підвищення кваліфікації фермерів і менеджерів ММСП. Сприяє покращенню доступу до ринків, поширенню інноваційних технологій та впровадженню сучасних світових практик у сільськогосподарському секторі. Завдяки цим зусиллям ММСП здатні успішно конкурувати на внутрішніх та міжнародних ринках, сприяючи загальному розвитку сільських громад та економіки України.

Програма USAID АГРО надасть до 122,5 млн грн співфінансування на розвиток сервісних послуг для агропідприємств.

Програма USAID АГРО спів-фінансує дієві бізнес-плани з надання сервісних послуг для аграрних мікро, малих, середніх підприємств (ММСП). Мета цієї програми співфінансування – забезпечити сільськогосподарські ММСП своєчасними та якісними послугами, які підтримають їх конкурентоспроможність і сталість виробництва, збільшать додану вартість продукції та сприятимуть впровадженню нових технологій. Діяльність у межах програми також дозволить налагодити активнішу співпрацю між сервісними компаніями та ММСП.

Компанія AgriChain прийняла рішення про участь в даній програмі від USAID та має на меті запропонувати новий підхід до ведення агробізнесу з можливістю впровадження інноваційних програмних рішень для ММСП в Україні.

Знаючи потреби ММСП в Україні команда підготували спеціальний пул рішень, які максимально будуть ефективними для даного сегменту гравців агроринку, який складається з ІТ-рішень: AC Land, AC Plan, AC Farm і AC Scout. Таким чином компанія послідовно працює над своєю ключовою метою - створення та впровадження культури цифровізації аграрних компаній для підвищення операційної ефективності.

Тож, слідкуйте за нашими акаунтами в соцмережах, новинами на сайті та за офіційною сторінкою USAID в Україні, будемо ретельно інформувати, щодо перебігу грантової програми для ММСП в Україні.

Впровадження інноваційних програмних рішень в агробізнесі - сприяє підвищенню ефективності галузі в цілому!

Джерело та фото: пресреліз AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0