БТУ - ЦЕНТР та Astarta-Kyiv підписали меморандум про стратегічну співпрацю та партнерство

БТУ - ЦЕНТР та Astarta-Kyiv підписали меморандум про стратегічну співпрацю та партнерство
17:00, 05 2023
512
0

24 травня 2023 року компанія «БТУ-ЦЕНТР» — український виробник мікробних і ферментних препаратів для сільського господарства — та агропромхолдинг «Астарта-Київ» — один з лідерів аграрного сектору України — підписали меморандум про стратегічну співпрацю та партнерство.

Astarta-Kyiv

Метою меморандуму є взаємовигідна співпраця та поєднання зусиль сторін у роботі над проєктами та напрямками, пов’язаними з переробкою відходів цукробурякового виробництва та побічної продукції рослинництва, тваринництва та переробної галузі, біологізацією рослинництва, біологічною меліорацією земель та водних ресурсів, співпрацею в галузі виробництва біогазу та спільна діяльність у проєктах-ініціативах FAO з відродження ґрунтів.

БТУ - ЦЕНТР

Сторони також планують проводити спільні навчання, обмін інформацією, розробку та реалізацію програм комплексних заходів, спрямованих на формування інвестиційного клімату в агробізнесі, масштабування успішного досвіду реалізації проєктів на внутрішньому та зовнішньому ринках, а також публічні заходи на актуальні тематики агробізнесу та збереження ґрунтів.

Коли цінності та прагнення до розвитку і змін двох українських компаній, лідерів своїх галузей, збігаються – успішне партнерство неминуче.

Джерело та фото: facebook.com/astartaholding
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0