Керівництво Agricom Group провело робочу зустріч із представниками Головного управління ДПС у Житомирській області

Керівництво Agricom Group провело робочу зустріч із представниками Головного управління ДПС у Житомирській області
08:44, 04 2023
407
0

У перший день літа відбулася робоча зустріч керівництва Agricom Group із представниками Головного управління ДПС у Житомирській області, зокрема, з в.о. начальника Управління Теодозією Чернецькою.

Основними питаннями були: розв'язання проблеми, пов'язаної з відшкодуванням податку на додану вартість експортерам, та налагодження співпраці з регіональними аграріями.

"Зазначимо, що підхід до роботи з платниками податків за останній час змінився на всі 100%", – поділився Петро Мельник, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та виконавчий директор Agricom Group.

У рамках співпраці з УКАБ учасники зустрічі обговорили питання конструктивної взаємодії регіональної податкової служби та аграріїв Житомирській області.

"Ми почули дійсно цікаві та дієві ініціативи, які будемо впроваджувати разом із Головним управлінням ДПС у Житомирській області. Наприклад, нові інструменти відстежування ризикових платників податків, які доступні в Системі моніторингу податкових служб. Можемо констатувати, що це дійсно приклад того, як модернізується ДПС України. Вдячні за ініціативи та сприяння у роботі аграріїв у нелегкий для них час. Також окрема подяка Данилу Гетманцеву за конструктивний підхід у налагодженні роботи представників агробізнесу", – зазначив Петро Мельник.


Джерело та фото: пресреліз Agricom Group
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0