Що можуть зробити ферми, щоб захистити свою прибутковість?

Що можуть зробити ферми, щоб захистити свою прибутковість?
16:27, 27 2023
703
0

2023 рік почався з того, що ферми в усіх регіонах мали серйозні занепокоєння щодо прибутковості. За останні 2 роки інфляція значно підвищила собівартість продукції, тоді як ціни на врожай не підвищилися пропорційно, що сильно вплинуло на прибутковість ферм.

Крім того, глобальні дані показують, що 75% фермерів стикаються зі зростанням витрат, а близько 60% очікують, що поточне інфляційне середовище збільшить витрати ще більше в наступні 12-18 місяців. Загальне макроекономічне середовище впливає на зростання витрат у найбільш важливих для всіх агробізнесів сферах виробництва – добрива на 71%, засоби захисту рослин – на 30%, робоча сила – на 17%.

Враховуючи ці факти, найбільше хвилювання для всіх господарств полягає в тому, як забезпечити прибутковість у такому несприятливому економічному середовищі.

Подолання викликів за допомогою технології, керованої даними


Наприкінці сільськогосподарського сезону кожен фермер має бути повністю обізнаним про рентабельність та продуктивність свого сільськогосподарського виробництва. Прагнучи бути продуктивними, фермери стикаються з багатьма факторами, які обмежують продуктивність ферми. Наявність землі, вартість сільськогосподарської продукції, складні погодні умови, проблеми з доступом на ринок, слабкі знання та відсутність нових технологій – усе це впливає на продуктивність ферми.

У той час як продуктивність ферми важлива для максимізації обсягу продукції, яку можна отримати з наявних ресурсів, прибутковість ферми має вирішальне значення для забезпечення фінансової життєздатності фермерського бізнесу. Іншими словами, хоча висока продуктивність може призвести до збільшення виробництва, це не обов’язково означає, що ферма є прибутковою. Рентабельність вимагає зосередження як на доходах, так і на витратах, а також здатності генерувати достатній дохід, щоб покрити всі витрати, пов’язані з веденням сільськогосподарського бізнесу.

Для того, щоб полегшити життя фермерів і підвищити їх прибутковість, управління фермою на основі даних є єдиним безпечним способом прийняття розумних бізнес-рішень. Управління фермою на основі даних допомагає фермерам вимірювати всі аспекти їхнього бізнесу, від показників ґрунту та врожаю до фінансових показників. Таким чином фермери можуть приймати бізнес-рішення на основі даних, а не покладатися на інтуїцію. Зрештою, розуміння даних має вирішальне значення для підвищення продуктивності фермера, сталого розвитку та, нарешті, прибутковості.

Революція прибутковості ферм: сила цифрового сільського господарства


Фермери, як правило, не контролюють ціну на свій врожай на ринку, оскільки вона визначається різними факторами, такими як попит і пропозиція, погодні умови та державна політика. Тому фермери повинні зосередитися на двох сферах, де вони можуть мати певний контроль, щоб максимізувати свої прибутки:
✔️ забезпечення високої врожайності та якості врожаю;
✔️ економія коштів за рахунок ефективного внесення ресурсів і ефективної роботи ферми.

Зосереджуючись на прийнятті кращих агрономічних рішень на основі даних у реальному часі в цих двох сферах, фермери можуть покращити свою загальну прибутковість, навіть якщо вони не можуть контролювати ціну, за якою продають свій урожай.

AGRIVI 360 Farm Enterprise, провідне світове програмне забезпечення для управління фермами, пропонує широкий набір функцій прийняття рішень, які допомагають фермам приймати як агрономічні, так і економічні рішення та отримувати такі відчутні результати, як:
✔️ 23% економії на ресурсах завдяки використанню наших рішень для точного землеробства, або
✔️ Збільшення доходу на 10% у фермах у їхньому кооперативі за рахунок підвищення продуктивності та обсягів урожаю.

Програмне забезпечення для управління фермою AGRIVI також надає фермерам можливість планувати свою прибутковість по полю та порівнювати заплановану прибутковість із фактичною наприкінці сезону. Таким чином, фермери можуть бачити, які поля є прибутковими, а які відстають, і легше приймати рішення щодо подальшого господарювання на наступний сезон.

Зрештою, повністю використовуючи всі доступні функції платформи протягом сезонів, фермери можуть досягти середнього зниження загальних операційних витрат на 5-10%, як вказують внутрішні дані.

Чи можуть ферми дозволити собі програмне забезпечення для керування фермами, якщо їм потрібно оптимізувати витрати?


Коли ви знаєте, що можете досягти рентабельності інвестицій уже в перші два сезони, це робить інвестиції в платформу управління фермою AGRIVI дуже привабливим варіантом із швидшим часом повернення, ніж інвестиції в новий трактор. Якщо бути точним, якщо платформу управління фермою AGRIVI використовувати в повному обсязі, щоб забезпечити високу врожайність і якість врожаю, а також оптимізувати витрати, ферми можуть отримати високу віддачу від інвестицій, навіть 8-12 доларів США назад за кожен 1 долар США, інвестований у платформу AGRIVI.

AGRIVI – чудовий варіант для ферм, які шукають:
✔️ комплексна платформа управління фермою
✔️ перевірена платформа з глобальною клієнтською базою
✔️ перевірені та відчутні результати та швидке повернення інвестицій
✔️ глобальна партнерська мережа для забезпечення локальних партнерів із впровадження.

Якщо ви хочете оптимізувати роботу своєї ферми зараз, рекомендованим вибором буде платформа управління фермою.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0