РЕКОМЕНДУЄМО

ЦІКАВЕ НА AGRITEKA

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Лікарі накопичують пробні ліки від коронавируса

количество просмотров263   25-03-2020, 12:48
Лікарі накопичують ліки, що рекламуються як можливі способи лікування коронавірусів, виписуючи рецепти для себе і членів сім'ї, відповідно до порад аптек в штатах по всій Америці.

ліки від коронавируса

Запаси стали настільки турбують в Айдахо, Кентуккі, Огайо, Неваді, Оклахомі, Північній Кароліні і Техасі, що поради в цих штатах випустили надзвичайні обмеження або керівні принципи щодо того, як ліки можуть бути розподілені в аптеках. Очікується, що більше держав візьмуть із них приклад.

«Це реальна проблема, і вона не є продуктом декількох ізольованих поганих яблук», - сказав Джей Кемпбелл, виконавчий директор Аптечного ради Північної Кароліни.

Призначаються ліки трохи відрізняються від штату до штату, але включають в себе ті, які пан Трамп рекламував на телевізійних брифінгах, як потенційний прорив для лікування вірусу, який вбив понад 500 людей в Сполучених Штатах і заразив щонайменше 43 000 чоловік.

Жодне з ліків не було визнано ефективним для лікування коронавируса або не було схвалено Управлінням з контролю за продуктами і ліками США для таких застосувань. Деякі з них, включаючи хлорохин і гидроксихлорохин, зазвичай використовуються для лікування малярії, вовчака, ревматоїдного артриту та інших захворювань.

Джерело та фото: coronavirus-online

наколенке