Група АГРОТРЕЙД завершила весняну посівну кампанію

Група АГРОТРЕЙД завершила весняну посівну кампанію
11:00, 27 2023
461
0

Через аномальну кількість опадів у березні-квітні, посівна розпочалась незвично пізно. В деяких регіонах через перезволоженого ґрунту навіть довелося змінювати структуру посіву і замінити яру пшеницю кукурудзою та соняшником.

«Ми гарно підготувались до посівної, були забезпечені всім необхідним, адже заздалегідь уклали необхідні контракти, але погода внесла свої корективи і розпочати посів ми змогли тільки наприкінці квітня. Проте загалом можу сказати, що посівна пройшла вдало і тепер очікуємо сприятливих літніх погодних умов, щоб виростити гарний врожай», — розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД, Олександр Овсяник.

Особливою була посівна на Харківщині. Адже вперше після деокупації компанія засіяла поля в районі Новомиколаївки. Там працювали з соняшником та гірчицею. А ось в Золочівському районі, який минулого року сильно постраждав від обстрілів, спочатку в поля заходили сапери для розмінування, і як тільки вони підтверджували, що зона безпечна, заїжджала наша техніка та працівники, яких інакше як героями не назвеш.

«Перший слід в полі після вибухотехніків має певні ризики, але наші агрономи розуміють відповідальність, яка стоїть перед ними, а саме виростити врожай. Тому вони героїчно йшли в поля одразу за саперами і провели посівну на Золочівщині, за що ми їм безмежно вдячні», — каже Олександр Овсяник.
Загалом структура посіву Групи АГРОТРЕЙД цього року складається з:

🔹ріпаку — 15 тисяч гектарів;
🔹соняшнику — 13 тисяч гектарів;
🔹ярої пшениці — 11 тисяч гектарів;
🔹кукурудзи — 8,5 тисяч гектарів;
🔹сої — 4,9 тисяч гектарів;
🔹озимої пшениці — 4,7 тисяч гектарів;
🔹гірчиці — 2,8 тисяч гектарів;
🔹гречки — 700 гектарів;
🔹коноплі— 200 гектарів.

Джерело та фото: прес-реліз АГРОТРЕЙД
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0