Тюкопрес Fendt Rotana 160 V: Потужний помічник для ефективного пресування сільськогосподарських тюків

Тюкопрес Fendt Rotana 160 V: Потужний помічник для ефективного пресування сільськогосподарських тюків
21:36, 23 2023
510
0

Rotana 160 V – прес-підбирач зі змінною камерою пресування, який відомий своєю високою продуктивністю та універсальністю. Його особливістю є можливість формування тюків з діаметром від 70 до 160 см. Завдяки цьому, Rotana 160 V відповідає потребам різних сільськогосподарських підприємств.Прес-підбирач оснащений 4 безкінечними безстиковими екстранадійними ременями шириною 28,5 см і товщиною 8 мм, що забезпечує надійне і ефективне пресування матеріалу. Керування прес-підбирачем здійснюється за допомогою терміналу E-Link Control. Цей термінал не лише відображає процес формування тюка, але й рахує кількість вже сформованих тюків, а також сповіщає оператора про готовність нового тюка. Крім того, E-Link Control реєструє всі помилки, якщо такі виникають. За додатковою опцією можна підключити прес-підбирач до керування через ISO-BUS або використовувати більш функціональний дисплей E-Link Pro.

Fendt Rotana 160 V

Обв'язування тюків може здійснюватись за допомогою сітки або шпагата, залежно від вимог оператора. Для тих, хто бажає подрібнювати масу перед пресуванням, є модель Rotana 160 V Xtra. На цій моделі встановлені додаткові ножі для подрібнення матеріалу. Кількість таких ножів може бути 12, 13 або 25 штук, а мінімальна довжина нарізки становить 45 мм. Присутня функція HydroflexControl на прес-підбирачі з ножами, яка поєднує гідравлічний і механічний контроль від забивання. Це дозволяє досягти оптимальної густоти тюка та забезпечити його стабільність під час транспортування та зберігання.

Rotana 160 V - це сучасний прес-підбирач, який комбінує надійність, продуктивність та зручність керування. Завдяки своїм функціям і можливостям, він є важливим інструментом для сільськогосподарських підприємств, які шукають надійного партнера у виробництві тюків.

Fendt Rotana 160 V

Компанія "ТОВ "Хмільницьке" агропромхолдингу "Астарта-Київ" придбала новий тюкопрес Fendt Rotana 160, який вже вступив у роботу в їх інженерній службі. Цей компактний, але потужний прес є надзвичайно корисним для їх сільськогосподарських потреб.

Fendt Rotana 160 забезпечує високу продуктивність роботи, що дозволяє ефективно опрацьовувати великі площі, швидко формуючи і пресуючи тюки. Важливою перевагою цього тюкопреса є його здатність забезпечити однакову щільність та форму тюків, що гарантує високу якість пресування. Завдяки інноваційним технологіям та високій якості виробника, цей тюкопрес стане незамінним помічником для сільськогосподарських та тваринницьких господарств, підвищуючи продуктивність та ефективність агротехнічних робіт.

Fendt Rotana 160 V

Astra є офіційним поставщиком тюкопресів Fendt Rotana 160 V, відомого бренду якості та надійності. Якщо ви шукаєте надійну техніку для ефективного пресування сільськогосподарських тюків, Astra Group - ваш найкращий вибір.

Відвідайте їх офіційний веб-сайт для отримання детальної інформації про тюкопрес Fendt Rotana 160 V та іншу сільськогосподарську техніку, яку вони пропонують.

Контактні телефон:
(044) 332 56 00
050 414 66 35
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0