Розмінування в Україні: Прогрес та потреба у більшій підтримці

Розмінування в Україні: Прогрес та потреба у більшій підтримці
16:00, 23 2023
275
0

За останній тиждень в Україні було розмінувано 1400 гектарів сільськогосподарських земель. Проте, з належною підтримкою міжнародного співтовариства та наявністю достатньої техніки, цей показник міг бути значно вищим. Про це повідомила міністр економіки України, Юлія Свириденко.

Протягом останнього часу було оглянуто 90 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь. Міністр економіки зазначила, що в Україні наразі працює близько двох тисяч піротехніків, які виконують свої обов'язки у складі державних підрозділів, а також 600 представників неурядових операторів, зайнятих у розмінуванні.

У процесі розмінування було задіяно дванадцять розмінних машин. Однак, для прискорення процесу очищення сільськогосподарських земель від мін, Україні потрібна більша кількість спеціально підготовлених машин, кваліфікованих фахівців та відповідного обладнання.

Зростаюче розмінування в Україні свідчить про поступовий прогрес у вирішенні цієї нагальної проблеми. Проте, надалі будуть потрібні додаткові зусилля та ресурси для забезпечення безпечного та швидкого очищення наших сільськогосподарських земель від небезпеки мін.

Джерело та фото: за матеріалами agropolit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0