Партнерство для стрімкого розвитку: ТОВ "Полтава Сад" у співпраці з AgriLab і Precision Planting Ukraine

Партнерство для стрімкого розвитку: ТОВ
15:51, 23 2023
326
0

Компанія ТОВ "Полтава Сад" продовжує свій успішний шлях розвитку, отримуючи підтримку від свого прогресивного партнера AgriLab. Ця співпраця дозволяє їм поєднати передові технології агрохімічного аналізу та супутникових даних з інноваційними цифровими рішеннями Climate FieldView. Результатом цього партнерства є ефективне управління ресурсами та зростання прибутковості для аграріїв, навіть в умовах складних кризових ситуацій.

Сільське господарство є ключовою галуззю економіки, і ми віримо, що майбутнє цієї галузі полягає в інтеграції передових технологій та найкращих агротехнічних практик. ТОВ "Полтава Сад" займається розвитком та впровадженням інноваційних рішень в аграрну індустрію, пропонуючи своїм клієнтам можливості для підвищення ефективності та збільшення врожайності.

Одним з головних факторів успіху ТОВ "Полтава Сад" є співпраця з AgriLab і Precision Planting Ukraine.

AgriLab

AgriLab надає цінні дані агрохімічного аналізу, що дозволяє зрозуміти потреби ґрунту та врожайних рослин. Супутникові дані, зібрані в реальному часі, допомагають отримати повний образ стану посівних угідь і ефективно планувати роботи.

Precision Planting Ukraine, як передовий постачальник агротехнологій, пропонує інноваційні рішення для точного висіву та оптимізації використання насіння. Ці технології дозволяють аграріям забезпечити належне розміщення насіння, підвищити його витривалість та забезпечити рівномірний розподіл рослин.

Завдяки використанню цифрових рішень Climate FieldView, клієнти ТОВ "Полтава Сад" отримують можливість збирати, аналізувати та інтерпретувати великі обсяги даних про свої поля. Це дозволяє зробити обґрунтовані рішення щодо використання ресурсів, вирощування культур і управління ризиками. Завдяки цим цифровим інструментам, аграрії можуть забезпечити оптимальні умови для зростання рослин, збільшити врожайність та знизити витрати.

AgriLab

Ми горді підтримувати ТОВ "Полтава Сад" на їхньому шляху до успіху та стійкого розвитку. Ця співпраця є прикладом того, як поєднання передових технологій, аналітичних даних і найкращих агротехнічних практик може перетворити сільськогосподарську галузь. Запрошуємо всіх приєднатися до команди і дізнатися більше про новітні рішення, які допоможуть перетворити ваше агропідприємство на успішний бізнес разом з AgiLab і Precision Planting!


Джерело та фото: за даними офіційної сторінки в Facebook, компанії Agrilab
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0