DJI Dock: перша інспекція СЕС у Північній Америці

DJI Dock: перша інспекція СЕС у Північній Америці
18:45, 22 2023
314
0

Enel Green Power, міжнародний постачальник електроенергії та газу, співпрацює з DJI, Raptor Maps та UVT для проведення першої в Північній Америці інспекції сонячних електростанцій промислового масштабу за допомогою автономної коптерної системи DJI Dock. Це важлива віха як для сонячної енергетики, так і для безпілотних літальних апаратів, що дає змогу сонячній галузі скористатися перевагами нової технології.

Компанія Enel здійснила знакову інспекцію на сонячній електростанції потужністю 181 МВт у Техасі, продемонструвавши здатність Dock полегшити проведення інспекцій на об'єктах комунальної енергетики.

DJI Dock

DJ розробив док-станцію DJI Dock and Matrice 30T (M30T), а UVT, один з найбільших північноамериканських постачальників комплексних рішень для безпілотників та робототехніки, надав док-станцію та послуги з розгортання для тестування Enel. Raptor Maps, провідний постачальник програмних рішень для управління сонячними активами, розробив необхідне програмне забезпечення для планування місії.

DJI Dock

«Ми пишаємося тим, що провели першу в Північній Америці інспекцію сонячної електростанції на об'єкті Enel за допомогою DJI Dock», — Вільям Баднарук, керівник відділу промислових ризиків та міжгалузевого вдосконалення технологій Enel North America. «За цією технологією — майбутнє інспекцій сонячних електростанцій, оскільки вона дає змогу швидше виявляти проблеми та неефективність, що в підсумку зменшить операційні витрати та пришвидшить темпи виробництва».


Повітряна термографія за допомогою дронів стала основним методом швидкого, ефективного та безпечного обстеження сонячних електростанцій, але до цього часу вона все ще вимагала втручання людини. DJI Dock відкриває нову еру автоматичних і легко повторюваних перевірок, що стало можливим завдяки останнім досягненням у сфері обладнання, програмного забезпечення та оперативного планування.

«Однією з найцікавіших речей у сонячній енергетиці є те, що ми можемо просувати нові технології, і створення ПЗ для коптерної інспекції для автономної станції з дроном знаменує значну інновацію, яка допоможе масштабуванню галузі», — співзасновник і технічний директор Raptor Maps Едді Обропта.


Інспекції DIAB (drone-in-a-box, дрон у коробці) дають змогу швидше виявляти та усувати недоліки в роботі обладнання, які, як було встановлено, коштували сонячній енергетиці США 2,5 мільярда доларів втраченого доходу у 2022 році. Прискорення перевірок та ремонтів зменшує загрози безпеці та пожежні ризики, знижує витрати для комунальних служб та власників активів, а також збільшує дохід.

DJI Dock

«Існує багато операційних аспектів, як-от доступ пілотів до об'єкта, вивантаження даних і планування польотів на місці, які спрощуються за допомогою DJI Dock», — Грант Хостіцка, керівник відділу інжинірингу корпоративних рішень DJI в Північній Америці. «Dock автоматизує операції і дозволяє використовувати повторювані методи збору даних, що, на нашу думку, змінить сонячні інспекції».


Крім того, завдяки автоматизованим польотам дронів, керованим штучним інтелектом, технологія DIAB забезпечує повну реалізацію потенціалу виробництва електроенергії, усуваючи відходи в енергетичному ланцюжку, забезпечуючи більш надійний потік чистої відновлюваної енергії і, в підсумку, сприяючи енергетичній безпеці США.

DJI Dock

«Це дійсно новаторське використання технології безпілотників у сонячній енергетиці, і компанія UVT рада надати необхідну оперативну підтримку та персонал для розгортання на місці док-станції DJI Dock», — зазначив Кріс Фінк, засновник і головний виконавчий директор UVT.


Джерело та фото: store.quadro.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0