Комунальні борги занесуть до кредитних історій українців: які це матиме наслідки

Комунальні борги занесуть до кредитних історій українців: які це матиме наслідки
14:28, 20 2023
419
0

В Україні не на жарт узялися за комунальні борги громадян. Тепер споживача, який має комунальний борг, можуть занести до реєстру кредитних боржників. Йдеться про тих, хто має несплачені борги за електроенергію. Таким чином, комунальним боржникам зіпсують кредитні історії.

Наразі таку новацію щодо своїх боржників запроваджує енергокомпанія YASNO. Про це повідомила прес-служба компанії.

Таким чином, імена клієнтів компанії, які заборгували їй гроші за спожиті послуги, будуть опубліковані на сайті Українського бюро кредитних історій (УБКІ). Отже, комунальний борг буде видно в кредитній історії громадянина. Звісно, така інформація здійснюватиме поганий вплив на кредитну історію. І на основі опублікованих даних банк може відмовити такому клієнту у черговій позиці.

В YASNO розуміють, що нині багато українців потрапили у непросту фінансову ситуацію. І дехто справді не має змоги повністю оплачувати послуги комунальників, у тому числі й вартість спожитої електроенергії. Але є й немало клієнтів, які не платять за електрику, і водночас беруть кредити на купівлю дорогих речей, наприклад нового iPhone. Тому в енергокомпанії застосовуватимуть диференційований підхід до боржників, каже директор Сергій Коваленко.

"Саме на таких клієнтів і розрахована така активність. Сьогодні важливо, щоб усі клієнти відчували відповідальність та сплачували за отримані комунальні послуги у повному обсязі, бо це дозволить енергетикам і надалі тримати енергетичний фронт", – підкреслив директор.


Джерело та фото: Today
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0