Перший Український Національний Органічний Стенд у Мюнхені

Перший Український Національний Органічний Стенд у Мюнхені
14:23, 20 2023
415
0

У Мюнхені завершив роботу Український національний органічний стенд в рамках міжнародної виставки MunichOrganic, яка тривала 16-17 травня. Стенд був організований Міністерством аграрної політики та продовольства України у співпраці з Об’єднанням Органічна ініціатива за фінансової підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства».

7 українських органічних експортерів взяли участь у виставці особисто. Окрім того серед гостей виставки був поширений "Каталог органічних експортерів України", який створений спільно Офіс з розвитку підприємництва та експорту та Органічна ініціатива. Каталог містить інформацію про понад 90 компаній з України в 12 товарних категоріях.

Українські експортери провели на MunichOrganic ряд зустрічей та переговорів з представниками компаній імпортерів, трейдерів з Німеччини та інших країн Європи.

У рамках події була також організована Українська панель - презентація та дискусія щодо експорту органічних продуктів з України.

«Українські експортери обовʼязково мають брати активну участь на таких B2B подіях, як MunichOrganic. Це додаткова можливість просунутися вперед в пошуку нових партнерів та в укладанні угод з уже існуючими. Це прекрасна можливість активної комунікації з понад 200 європейськими імпортерами. Наше обʼєднання буде надалі шукати можливості для підтримки ефективної роботи наших органічних експортерів на таких B2B подіях», - відзначила Координатор Органічна ініціатива Олена Дейнеко.


Органічний Стенд у Мюнхені

Сергій Галашевський, директор Органік Стандарт провів презентацію «Export of organic products from Ukraine» та відповів на питання слухачів щодо поточної ситуації з експортом з України. Також під час дискусії виступив експортер українського органічного асортименту пан Амос Рамзауер, директор GmbH Agriprotein, який поділився своїм досвідом органічного експорту з України до і під час повномасштабного вторгнення росії в Україну та зазначив, що співпраця з українськими партнерами активно продовжується і буде розвивати і надалі.

Український Національний Органічний Стенд продовжив низку українських національних стендів які представляють українських агровиробників на провідних міжнародних біржах Європи вже другий рік поспіль. Організатором стендів є Міністерство аграрної політики і продовольства України та партнерські організації.

Джерело та фото: МінАгро України
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0