Штабелери та річтраки - незамінні помічники для великого складу

Штабелери та річтраки - незамінні помічники для великого складу
16:37, 18 2023
436
0

Сучасна складська техніка незамінний помічник при переміщенні та підйомі вантажів. Оптимальний вибір оснащення стане запорукою функціональності, безперервної роботи та прибутковості складу. Вибір на користь штабелера чи річтрака залежить від функціонального призначення, можливості техніки та вартості. Про це дуже добре знають фахівці skladtruck.com.ua, компанії з продажу техніки для складу, основною спеціалізацією яких вже 15 років є оптимізація та удосконалення складів будь якого розміру, які й поділились даною інформацію з нами.

Річтрак і штабелер - це складська техніка, яка застосовується для переміщення вантажів, їх штабелювання та укладання на стелажі, в умовах обмеженого простору, але кожного виду свої особливості та переваги.

Штабелери та річтраки

Штабелер як різновид складської техніки


Призначенням штабелера є транспортування, підйом та встановлення вантажів один на одного. Прилад широко використовується у невеликих приміщеннях для підйому вантажу на висоту до 3 м.

Штабелери та річтраки

За видом вантажопідіймального механізму штабелери бувають:
✔️ гідравлічні – мають просту конструкцію, керування відбувається вручну за допомогою м’язової сили, підйом вантажу здійснюється підкачуванням. Для пересування штабелер штовхають або тягнуть за собою. Використовуються на невеликих складах з обмеженим товарообігом;
✔️ напівелектричні – підйом вантажу здійснюється за допомогою електронасоса, який живиться від мережі або акумуляторів, але рух техніки відбувається вручну. Застосовуються при наявності середнього вантажообігу;
✔️ електричні – управління та підйом відбуваються за підтримки електродвигуна, який підключений до акумуляторів. Моделі мають високу ефективність, маневреність та легкість у керуванні. Гарне рішення для складів з високим обігом вантажу.

Річтрак – особливості застосування


Річтрак - вузькопрохідний механізм, призначений для підйому вантажу на велику висоту. Функціональність техніки можна розширити за допомогою додаткового оснащення:
✔️ щогли з нахилом;
✔️ телескопічних вил.

Принцип роботи полягає у транспортуванні вантажу до місця призначення та підйомі на потрібний рівень, та відрізняється наявністю висувної щогли. Функціональна точність операцій досягається за допомогою додаткового висування каретки по горизонталі, бічного зсуву та змозі нахилу вил. Спеціальна конструкція щогли в процесі роботи мінімізує наявність коливань. Стійкість конструкції забезпечується розміщенням центру ваги між опорними консолями.

Штабелери та річтраки

Машини обладнані кабіною для оператора. В залежності від конструкції, робоче розташування оператора може бути у положенні сидячи чи стоячи, деякі моделі мають бічне розташування.

Застосування техніки залежить від її характеристик та конструктивних особливостей, тому зверніть увагу на вантажопідйомність та ємність батарей. Також, вибираючи складську техніку, орієнтуйтесь на розміри складу, висоту стелажів, ширину проходів та асортимент вантажу.

Штабелери та річтраки

Вищеперераховані поради, а також сумарний аналіз вихідних параметрів, потреб та ціни допоможуть обрати оптимальний варіант.

Джерело та фото: пресреліз Skladtruck
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0