Як в США намагаються мінімізувати збитки від коронавірусу для фермерів


Як в США намагаються мінімізувати збитки від коронавірусу для фермерів
12:32, 25 2020
1 861
0

Американські економісти вважають, що фермери мають освоювати онлайн-торгівлю, щоб утримати прибутковість свого господарства.

Прогнозовані втрати можуть досягти $1,3 млрд


Економісти прогнозують скорочення продажів продовольчих товарів на $689 млн і скорочення заробітної плати на $103 млн — це призведе до кризового стану економіки США. Сума збитків може сягнути $1,3 млрд до травня 2020 року. Економісти кажуть, що урядові програми для малих і середніх виробників матимуть життєво важливе значення для фермерів.

Американські економісти вважають, що протягом останніх 20 років малі фермери відігравали важливу роль в створенні місцевих і регіональних продовольчих систем, які доповнювали національний агросектор. Пандемія коронавірусу може викреслити ці два десятиліття роботи в один момент. Урядовці мають працювати над ефективними програми для підтримки фермерів.

Підтримка місцевих фермерів


У рекомендаціях до уряду економісти наполягають, щоб дрібні і середні фермери були оголошені ключовими активами суспільства, а також включені в спецпрограми підтримки малого бізнесу.

Причина в тому, що більшість американських програм задовольняє потреби великих, більш традиційних фермерських господарств, які мають експортні ринки, однак спеціальні виплати можуть також затягнутись до року.

Цифровий агробізнес


Економісти також рекомендують фермерам почати виконувати більшу кількість своїх операцій в інтернеті. Оскільки держава все більше обмежує фізичні взаємодії з клієнтами, перехід на цифровий формат дозволить виробникам підтримувати контакт з покупцями онлайн та стимулювати продажі.

Для багатьох фермерів, особливо тих, хто має обмежений доступ до мережі, це складна задача. Вони можуть не мати досвіду роботи з платформами для замовлення чи продажу в інтернеті. Але якщо урядовці будуть стимулювати розвиток онлайн-торгівлі, це допоможе зменшити фінансові ризики.

Джерело та фото: modernfarmer
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 697
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 127
0