Ердоган підтвердив продовження зернової угоди

Ердоган підтвердив продовження зернової угоди
23:08, 17 2023
293
0

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що зернову угоду продовжили на два місяці. Повідомлення про це з’явилося в Telegram Реджепа Ердогана, пише agropolit

«Зусиллями нашої країни, підтримкою наших російських друзів та внеском наших українських друзів було ухвалено рішення про продовження Угоди про Чорноморський зерновий коридор ще на два місяці», — зазначив президент Туреччини.


За словами Реджепа Ердогана, російська сторона дала обіцянку не заважати виходу суден Туреччини із портів Ольвія та Миколаїв.

«Бажаю, щоб це рішення, що має життєво важливе значення для безперебійної роботи глобальних ланцюжків постачання продовольства і особливо для полегшення доступу до зерна нужденних країн, було вигідним для всіх сторін», — додав президент Туреччини.


Реджеп Ердоган також подякував президенту України Володимиру Зеленському «за конструктивну співпрацю». Генсеку ООН Антоніу Гутеррішу турецький лідер, в свою чергу, подякував за «зусилля в цьому процесі».

Незадовго до цього, видання Bloomberg, посилаючись на неназваних турецьких чиновників, повідомило, що зернову угоду буде продовжено. Зерновий коридор дозволить зберегти відкритим торговий маршрут для українського зерна через Чорне море в умовах війни рф проти України.

Джерело та фото: agropolit.com
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0