Новий передпосівний культиватор NZ Extreme – ще більше швидкості та продуктивності

Новий передпосівний культиватор NZ Extreme – ще більше  швидкості та продуктивності
12:16, 16 2023
349
0

NZ Extreme — це найсучасніші та найбільші агрегати від компанії Väderstad для здійснення передпосівного обробітку ґрунту.

Робоча ширина цих гігантів може становити від 12,5 до 14,25 м. Проте це не заважає дотримуватися точної глибини обробітку за всією шириною. Адже п’ятисекційна рама нового покоління та дизайну із запатентованим механізмом переведення агрегату в транспортне положення, дає змогу повністю копіювати поверхню поля.

NZ Extreme

Рівномірний обробіток поля відбувається навіть крайніми секціями, високий ступінь копіювання ними поверхні поля забезпечується завдяки інноваційному технічному рішенню у системі розкладання машини, яке дає змогу переносити вагу із середньої частина агрегату до крайніх секцій.

NZ Extreme

Слід мати на увазі, що ця машина не є більшою версією культиватора NZ Aggressive. Це повністю новий агрегат. Серед основних пріоритетів під час проєктування культиватора NZ Extreme було створення нової генерації широкозахватних продуктивних культиваторів для швидкого обробітку великих площ. В агрегаті втілено низку найсучасніших технологічних рішень, що дає змогу підвищити якість обробітку ґрунту.

NZ Extreme

Наприклад, всі машини NZ Extreme мають можливість налаштування параметрів робочих органів із кабіни трактора та інтелектуальну систему перерозподілу ваги машини.

NZ Extreme

Дізнатись більше про нові передпосівні культиватори NZ Extreme за посиланням на вебсайті.

Джерело та фото: Agroreview
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0