Група АГРОТРЕЙД вперше посіяла технічну коноплю

Група АГРОТРЕЙД вперше посіяла технічну коноплю
16:28, 04 2023
585
0

Під цю культуру виділено майже 200 гектарів у Чернігівській області. Цього року Група АГРОТРЕЙД вводить в посівну структуру нову культуру - технічну коноплю.

«Для нас це новий досвід, до якого ми ретельно готувалися. Їздили вчитися, опановували різні підходи, технології та рішення. Планували сіяти коноплю ще два роки тому, але вирішили не починати нову культуру в кризовий рік, а далі в плани втрутилась війна. Для посіву технічних конопель ми отримали спеціальну ліцензію. Працюємо з українськими виробниками насіння. Нашою основною задачею на цей рік є отримання досвіду роботи з цієї культурою, знайти правильні схеми захисту і вирощування, а також масштабувати цей проєкт. Для цього ми розділили посівну площу на 27 ділянок випробувань гербіцидного захисту.

Будемо шукати кращий, досліджувати його ефективність і вплив на врожайність культури. Коноплю плануємо вирощувати по двох напрямках: це збір насіння на зерно та трести для переробки. Попередньо маємо плани реалізації і одного, і іншого, адже сьогодні у Європі розвинений ринок переробки самого волокна, багато підприємств зацікавлені в сировині, наприклад, для конопляної олії.

В Україні ж у зв’язку з війною зараз цей напрямок не дуже ефективно розвивається, але віримо, що після перемоги ця галузь буде конкурентною, а ми при цьому вже матимемо повне розуміння, як виростити найкращий врожай коноплі», — розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.


Збір першого врожаю коноплі планується в кінці серпня.

Джерело та фото: пресреліз Agrotrade
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 177
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0