10 найкращих агротехнологічних організацій США у 2023 році

10 найкращих агротехнологічних організацій США у 2023 році
13:36, 30 2023
350
0

Analytics Insight згадує 10 найкращих агротехнологічних організацій на 2023 рік. Сільськогосподарські технології (Agri-tech) швидко стають головною сферою інновацій у Сполучених Штатах. Агротехнічні організації активно вкладають інноваційну роботу, щоб досягти нових досягнень, які можуть впливати на майстерність, ефективність і керованість сільських практик. Пише future farming

John Deere, Monsanto, Cargill і Farmobile є найбільшими агротехнологічними компаніями США. Незважаючи на цих великих гравців, невеликі нові компанії, наприклад, Ranchers Business Organisation, GroGuru та FarmLink, просуваються з інноваціями, такими як супутникова символіка, датчики та роботи, щоб допомогти фермерам краще спостерігати за своїми врожаями та працювати з ними.

10 найкращих агротехнологічних організацій


✔️ Indigo AG — це всесвітня інноваційна організація в садівництві, яка використовує комп’ютеризовані інновації, щоб допомогти власникам ранчо зробити додаткові обґрунтовані висновки щодо своїх завдань.
✔️ Climate Corporation — це компанія, яка спеціалізується на наданні рішень на основі даних для страхування та сільського господарства.
✔️ Farmers Business Network – це технологічна компанія, що надає сільськогосподарські послуги. FBN надає власникам ранчо широку інформацію.
✔️ Granular Organisation зосереджується на розробці передових інструментів, які допомагають компаніям ефективніше керувати своїми операціями.
✔️ FarmLogs — це передова технологія. Програмне забезпечення, яке допомагає фермерам керувати своїми сільськогосподарськими операціями, максимізувати виробництво врожаю та максимізувати прибуток, є їхньою областю знань.
✔️ CropX є провідним постачальником передових інтелектуальних рішень на базі датчиків і аналітики для професійних фермерів.
✔️ AgFunder — це веб-платформа, яка дає індивідуальним і корпоративним інвесторам можливість інвестувати у венчурний капітал.
✔️ Agrilyst – це технологічна компанія, яка зосереджується на допомозі фермерам у кращому управлінні своїми фермами.
✔️ Joyn Bio – біонаукова компанія, яка зосереджена на розробці нових рішень для здоров’я рослин.
✔️ Blue River є попередницею завдяки автоматизації таких важливих завдань, як пошук бур’янів, внесення добрив і збирання врожаю.

Джерело та фото: Futurefarming
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 509
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 664
0