Денис Горовий: Мета компанії MAYER-PRO — забезпечити українського фермера доступними і якісними запчастинами в найскладніший час

Денис Горовий: Мета компанії MAYER-PRO — забезпечити українського фермера доступними і якісними запчастинами в найскладніший час
14:51, 26 2023
642
0

Денис Горовий: Мета компанії MAYER-PRO – забезпечити українського фермера доступними і якісними запчастинами в найскладніший час Повномасштабна російська агресія докорінно змінила стан справ у житті України. Зокрема, в економічному. Ключові галузі виробництва змушені відповідати на виклики сьогодення. Окрема увага і до агропромислового комплексу. Українські аграрії змушені працювати в дуже складних умовах. Їхня праця залежить від низки факторів, окрім безпекових: пальне, посівний матеріал, людський ресурс. Та є ще один нюанс, який відіграє надважливу роль у належній роботі українських сільгоспвиробників. Це доступність якісних запчастин. Саме про цю галузь в умовах війни ми говоримо з Денисом Горовим, керівником компанії MAYER-PRO – одного з ключових постачальників деталей для агровиробників.

-Розкажіть, будь-ласка, читачам про компанію Mayer. Які головні напрямки вашої роботи?
Компанія MAYER-PRO, яку я очолюю, є офіційним представником європейської виробничої компанії MAYER. MAYER – це велика корпорація, яка має низку напрямків у європейському промисловому виробництві. Головний офіс знаходиться в Німеччині.

Заснована компанія, як невелика майстерня з ремонту сільгосптехніки. Згодом MAYER почала розвиватись і стала такою, як ми її знаємо зараз. Сьогодні - це виробництво техніки, промислового обладнання, спецобладнання для промислових теплиць, та, власне, запчастин. В Європі MAYER більше популярний за першими чотирма напрямками. Що стосується останнього, то компанія, як великий гравець на ринку, працює з великими споживачами. Йдеться про самих виробників сільгосптехніки, а не про роздрібну торгівлю.

В Україні компанія зайняла напрямок з постачання запчастин для сільгосптехніки під брендом MAYER. Спеціалізація – посівна техніка: сівалки пропашного типу для технічних агрокультур. Сівалки суцільного посіву – для зернових. А також ґрунтообробна техніка – дискові культиватори, борони, розрихлювачі. Це все причіпна техніка. В Україні компанія працює вже третій рік. Тож зараз наша історія в країні тільки пишеться, але ми щороку демонструємо динамічний ріст у своїй галузі.

Денис Горовий: Мета компанії MAYER-PRO — забезпечити українського фермера доступними і якісними запчастинами в найскладніший час

- Як зараз організовані поставки запчастин в Україну?
Українська компанія MAYER-PRO підпорядковується словацькому офісу MAYER. Саме словацький офіс є відповідальним за розвиток ринку Східної Європи до якого відноситься наша країна. Вся продукція в Україну заходить через логістичний хаб у Братиславі. До війни MAYER-PRO базувалась і мала основний склад в місті Київ, на одному з великих логістичних центрів столиці. Завдяки європейським підходам в організації процесу, в нас немає роздутого штату. На сьогодні в компанії працює мінімальна кількість залучених спеціалістів – здебільшого менеджмент. Цього достатньо для виконання замовлень, оскільки до повномасштабної війни ми залучали окрему компанію до надання логістичних послуг. Завдяки налагодженій роботі ми за одну добу могли виконати замовлення в будь-яку точку країни. Після 24 лютого ми виїхали з активної зони бойових дій в Тернопіль. Головний Європейський офіс після початку вторгнення планував вивезти продукцію на словацькі хаби. Та було прийнято принципове рішення на тому аби ми продовжили роботу на ринку України. Адже ми усвідомлюємо всю відповідальність перед нашими клієнтами, і маємо домовленості зі споживачами. Зараз наш склад теж базується в Тернополі.

- Вимушений релокейт сильно позначився на вашій роботі?
Це дало нам хороші перспективи роботи на ринку заходу України і ми активно «вливаємось» в регіон. Раніше компанія MAYER-PRO була більше присутня на півночі, півдні та сході країни. Зараз ми розширюємо асортимент у відповідності до вимог споживача західного регіону. У нашому портфелі 750 товарних позицій. Потреби наших партнерів ми закриваємо, адже по кожній з позицій наявні на складі та готові до відправки до 1000 одиниць продукту.
Ми активно співпрацюємо з нашими авторизованими партнерами у форматі В2В. В нас невеликий колектив, але дуже згуртований. Це дозволяє нам оперативно вирішувати всі поставлені задачі. Кожен наш співробітник – професіонал. Наша компанія завдяки цьому працює злагоджено, як годинник.

- Який шлях проходить кожна ваша деталь перш ніж потрапити в руки кінцевому споживачеві?
Корпорація MAYER має 5 основних заводів у Європі і 12 виробничих майданчиків по всьому світу. Це глобальний виробник і постачальник, який володіє повним циклом виробництва і контролю якості, що дозволяє запропонувати запчастини для сільськогосподарської техніки, яка визнана світом. Наприклад, це Vaderstad (Швеція) Gaspardo (Італія) Kverneland і Horsch (Німеччина). Тобто наша ніша – це провідні європейські виробники агротехніки елітного класу.

Ми маємо сертифікати походження кожної запчастини. Значна частка продукції виготовляється в Європі. Частина виготовляється на виробничих потужностях інших країн, наприклад, в Туреччині і Китаї. Деталі від виробника MAYER можуть бути виготовлені в різних частинах світу. Але незмінним залишається дуже жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва.

Денис Горовий: Мета компанії MAYER-PRO — забезпечити українського фермера доступними і якісними запчастинами в найскладніший час

Ще на вході перевіряється матеріал, з якого виготовляється деталь. Технічний контроль супроводжує весь процес виготовлення. І звісно, ретельно перевіряється якість готової продукції. Це дозволяє корпорації MAYER гарантувати безкомпромісну якість деталей. Наші товари повністю відповідають технічним параметрам оригіналу, водночас за деякими експлуатаційними характеристиками і перевершують аналоги. І за конкурентну ціну. Наприклад, вони нижча на 20-30%. За деякими позиціями – вдвічі доступніша оригіналу.

Ще один важливий момент – це упаковка. MAYER-PRO в Україні упаковує продукт у відповідності до технічних регламентів наших запчастин.

- Оригінал vs аналог? Чому не треба боятись аналогів і як не втрапити на поганий товар?
Аналоги бувають різні. Звісно, низькоякісних аналогів варто уникати. Треба вважати на контроль якості, бути впевненим у походженні товару, його виробникові. Наші деталі є замінниками першої категорії. Це аналог, який окрім штампу, нічим не відрізняється від оригіналу, а десь його і перевершує. В асортименті MAYER-PRO наявні позиції, які є єдиними аналогами оригінальних запчастин до певних категорій техніки. Близько чверті нашого асортименту є безальтернативними аналогами.

Ще один аспект – ціна. Націнка на бренд часто і складає ту маржу ціни, яку ми нівелюємо. При тому забезпечуємо повну відповідність оригіналу. Багатьох може налякати те, що наша продукція дешевша. Але MAYER за рахунок великих обсягів виробництва і без переплати за штамп на деталі може забезпечити конкурентну вартість.

- Через воєнний стан, бойові дії, вся країна перебуває в дуже складній, зокрема, економічній ситуації. З якими складнощами зіштовхнулась ваша компанія і як ви відповідаєте на кризові ситуації?

Ми планували на цей рік вдвічі підвищити рівень продажів. Сьогоднішні реалії внесли корективи в наші планові задачі, але спостерігаємо позитивну динаміку. Нам доводилось рятувати товар під обстрілами з нашого складу під Києвом. На щастя, весь асортимент вдалось вивезти без втрат. Зараз ми працюємо над збільшенням асортименту. Ми вивчили попит, і вже можемо закрити потреби українського споживача в цьому році. Наша робота триває, попри все ми розвиваємось.

- В умовах війни, агропромисловий сектор залишається пріоритетним для функціонування країни. Скажемо без зайвої патетики – від українського АПК зараз залежить і світова продовольча безпека. Ваша компанія як раз і працює з фермерами. В чому ви вбачаєте свою місію, свій внесок в стратегічні процеси?

В Україні дійсно АПК є локомотивом економіки. Зараз це надважливе питання для виживання держави. Тому ми працюємо, наші партнери працюють. Зараз в українському агросекторі є низка стресових моментів. Через воєнний стан і економічні складнощі, вартість витратних матеріалів у сільськогосподарському виробництві зростає. MAYER-PRO забезпечує стабільність надходжень витратних матеріалів та запчастин для АПК в оптових масштабах, і постачає якісні деталі за доступними цінами. Для українського аграрія зараз це важливий аспект. Наша робота – сигнал всім нашим партнерам нинішнім і майбутнім: ми працюємо, розвиваємось, і готові покривати ваші потреби.

Денис Горовий: Мета компанії MAYER-PRO — забезпечити українського фермера доступними і якісними запчастинами в найскладніший час

MAYER-PRO розширює асортимент запчастин, портфель брендів. Ми надалі працюємо над оперативністю поставок. Наша мета – щоб кожен український фермер в кожній торговій точці країни, мав можливість придбати якісні запчастини за вигідною ціною.

Джерело та фото: пресреліз MAYER-PRO
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0