Нова пошта не буде відправляти продукти до Європи


Нова пошта не буде відправляти продукти до Європи
22:03, 19 2023
532
0

У прес-службі компанії «Нова пошта» повідомили, що тимчасово припинено приймання харчових продуктів у відділеннях, які призначені для відправлення до країн Європейського Союзу. Таке рішення було ухвалене через тимчасові обмеження на імпорт та транзит низки продовольчих товарів з України, які ввів уряд Польщі. Серед цих товарів — цукор, зернові, кондитерські вироби, фрукти, овочі, перероблені плодово-овочеві продукти тощо. Компанія пообіцяла повідомити про терміни відновлення прийому продуктів, коли отримає додаткові роз’яснення від урядів України та Польщі.

Нагадаємо, що Польща раніше заборонила ввезення з України зерна та інших продовольчих товарів до 30 червня цього року, а також обмежила транзит агропродукції до інших країн. У зв’язку з цим, Єврокомісія заявила про збільшення підтримки фермерів з п’яти країн. Віце-прем'єр-міністр України, міністр економіки Юлія Свириденко, повідомила про те, що українська аграрна продукція буде знову транзитом перевозитись через територію Польщі, після переговорів з українськими партнерами у Варшаві.

У зв'язку з обмеженнями, на які наразі налагоджені уряди Польщі та України, багато українських виробників сільськогосподарської продукції, зокрема зернових культур та фруктів, стикаються зі складнощами у збуті своєї продукції на зовнішні ринки. Це може відчутно вплинути на економіку країни та доходи сільгоспвиробників.

Зокрема, згідно з повідомленням Єврокомісії, фермерам з п'яти країн буде надана додаткова підтримка в зв'язку з проблемою експорту українського зерна. Однак, для повноцінного розвитку аграрного сектору України необхідно шукати нові ринки збуту та здійснювати реформи, спрямовані на покращення якості та конкурентоспроможності виробленої продукції.

У таких умовах, важливо розвивати міжнародні партнерства та співпрацю з іншими країнами, що дозволить забезпечити необхідний рівень підтримки для сільгоспвиробників та забезпечити безперебійний збут української продукції на зовнішніх ринках.

Джерело та фото: за матеріалами інформації компанії "Нова пошта"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 697
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 127
0