Bosch basf smart farming та agco впроваджують новітню технологію smart spraying

Bosch basf smart farming та agco впроваджують новітню технологію smart spraying
23:32, 12 2023
619
0

Корпорація AGCO оголосила, що спільно з Bosch BASF Smart Farming інтегрує та комерціалізує технологію Smart Spraying на обприскувачах Fendt Rogator, а також спільно розробить нові функції. AGCO та Bosch BASF Smart Farming вже розпочали перші випробування інноваційного рішення Smart Spraying Solution, яке забезпечить оптимальну економію гербіцидів без шкоди для контролю бур’янів і забезпечить цілеспрямоване обприскування вдень і вночі.

На додаток до цілеспрямованого обприскування, система надаватиме інтегровані цифрові інструменти для перетворення даних застосування в практичну інформацію та підвищення врожайності та ефективності для фермерів. Економія гербіцидів забезпечується завдяки складним датчикам, автоматизованим порогам чутливості, доступу до технології ідентифікації шкідників Bosch BASF Smart Farming і використанню надійної платформи застосування Fendt Rogator. AGCO пропонуватиме цю систему в Америці та Європі з 2024 року.

Bosch basf smart farming

Фермери також зможуть скористатися індивідуальними агрономічними рекомендаціями та надійною документацією в рамках одного рішення. Система забезпечуватиме наскрізний досвід роботи користувача завдяки вбудованим і зовнішнім елементам керування AGCO та інтегрованій цифровій платформі Bosch BASF Smart Farming від xarvio Digital Farming Solutions із розумінням даних, зібраних під час застосування.

Підтримувані культури наразі включають кукурудзу, сою, бавовну, рапс, соняшник і цукровий буряк, а з часом будуть додані можливості для інших культур, таких як дрібне зерно.

Джерело та фото: agrarii-razom.com
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0